Založené v r. 1997
Štvrtok 24. Apríl 2014, meniny má Juraj, zajtra Marek - Pošlite pohľadnicu! Predplatné novín : kontakt

Post Fórum - Nemám prácu, mám príliš vysokú kvalifikáciu
POST.SK Fórum Hľadať  
POST.SK Fórum Archív 2002 - 2007 Post Fórum > Kategórie > Rôzne > Nemám prácu, mám príliš vysokú kvalifikáciu
Stránky (2): [1] 2 »   Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Autor
Téma Vytvori? novú tému    Prida? príspevok k tejto téme
altair
Hviezdny člen

Príspevkov: 1196

výkričník Freetimers & Nemám prácu, mám príliš vysokú kvalifikáciu

Na sme je zaujimavy clanok
Ja osobne som sice podobny problem nemal, ale poznal som dve kamosky, ktore ho mali. Vystudovane vysokoskolacky, ostrielane au-pair a podobne. Proste plynule "par" cudzich jazykov, ale vlastne ziadna prax. Ich pokusy zamestnat sa na Slovensku dost rychlo stroskotali. Bud ich nevzali koli tomu, ze nemaju prax, alebo ze maju na miesto "vysoku" kvalifikaciu.
Mate podobne skusenosit?
Len som chcel upravit meno temy ...

Naposledy editoval altair dňa 10-07-2003 o 09:19

Oznámiť tento príspevok moderátorovi |

Old Post 24-06-2003 08:34
altair nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa altair Kliknite sem a pošlite užívateľovi altair súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa altair Pridať užívateľa altair medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
starsi
Zlatý člen

Príspevkov: 4331

Podobný problém mám aj ja. Akurát, že neviem tie jazyky a som naviac starší.

Keď hlúpy mlčí vyzerá ako múdry

Old Post 24-06-2003 08:40
starsi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa starsi Kliknite sem a pošlite užívateľovi starsi súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa starsi Pridať užívateľa starsi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Ash
Zlatý člen

Príspevkov: 2736

V takom prípade treba rýchlo zapracovať na znížení tej kvalifikácie...

Old Post 24-06-2003 08:56
Ash nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Ash Kliknite sem a pošlite užívateľovi Ash súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Ash Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Ash Pridať užívateľa Ash medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
topwar
Zlatý člen

Príspevkov: 3038

Najlepšie to majú "bezkrkáni" - nadupaní bratislavskí chlapci bez krku s melónmi pod pazuchami a beznádejne hrôzostrašným pohľadom, vyholenou hlavou, "šušťákmi" a mobilom. V čiernom golfe na križovatke pri červenej hučí "tac-tac" - lepšejší rámus fakt neexistuje (o tomto mám jednu vlastnú teóriu - raz rozvediem) - takíto chlapci skutočne kvalifikáciu nepotrebujú.

Old Post 24-06-2003 09:14
topwar nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa topwar Kliknite sem a pošlite užívateľovi topwar súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa topwar Pridať užívateľa topwar medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku

Old Post 24-06-2003 09:17
Tento užívateľ je vo Vašom Ignore Liste. Na prezretie tohto príspevku kliknite [sem]
Norielle
Zlatý člen

Príspevkov: 3102

Nuz musim povedat, ze je to mimoriadne optimisticky clanok
Uz sa len tesim, ako ja raz (snad) vyklznem z vysokek a zacnem si hladat pracu. Snad si najdem nejaku, na ktoru aj budem mat patricnu kvalifikaciu

Old Post 24-06-2003 09:36
Norielle nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Norielle Kliknite sem a pošlite užívateľovi Norielle súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Norielle Pridať užívateľa Norielle medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
elfant
Guest

Príspevkov: 20811

Optimizmom clanok neprekypuje, ale je pravdivy. Bol som v podobnej situacii (aj ked nie celkom) a nakoniec po troch mesiacoch, ked mi to zacalo liezt na nervy, som zobral manualnu pracu. Uz len z toho dovodu aby som nestratil pracovne navyky a bol v kontakte s ludmi. Za dva mesiace po tom som uz mal zrazu ponuk viac a mohol som si vyberat.

Co sa tyka konkurzov, tak davka sebaistoty hra naozaj velku ulohu. Najhorsie je, ked date najavo ze o miesto velmi stojite. Potom nemate uz velky priestor na "uhratie" vyssieho nastupneho platu a lepsich podmienok.
Zase je aj pravdou to, ze clovek bez praxe to velmi jednoduche nema.

Old Post 24-06-2003 09:54
elfant nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa elfant Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa elfant Pridať užívateľa elfant medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
hugo2
Zlatý člen

Príspevkov: 3075

Podla mna sa doba, ked ku získaniu pracovného miesta stacilo ovládat cudzie jazyky, skoncila niekedy zaciatkom 90-tych rokov. Vtedy naozaj stacilo, ked absolvent plynulo ovládal aspon nejaké tie 2 cudzie reci a ani prax nemusel mat a uz sa o neho zaujímali najmä zahranicné firmy, ktoré si tu v tomto case otvárali pobocky, zastúpenia, atd.
V súcasnosti sa situácia posunula niekam úplne inam a pokial kocka vo svojom zivotopise ako jedinú prax uvedie cinnost au-pair, tak sa cudujem, ze sa cuduje .

to cat eye
S tým ohrozením más pravdu. Nedávno mi kamarát spomínal, ze hladá sekretárku a jedna zo základných poziadaviek znela, aby dievcatko bolo primerane blbucké - skrátka, aby neohrozila jeho vlastný kseft tým, ze by po case zúzitkovala vsetky skúsenosti, kontakty a informácie nadobudnuté v jeho firme vo svoj vlastný prospech .

Old Post 24-06-2003 11:37
hugo2 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa hugo2 Kliknite sem a pošlite užívateľovi hugo2 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa hugo2 Pridať užívateľa hugo2 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
pk_emperor
Člen

Príspevkov: 4629

no, lae sak treba mysliet na buducnost firmy (a hlavne seba)

Because it may be your last
© 2006

Old Post 24-06-2003 13:44
pk_emperor nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa pk_emperor Kliknite sem a pošlite užívateľovi pk_emperor súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa pk_emperor Pridať užívateľa pk_emperor medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Norielle
Zlatý člen

Príspevkov: 3102

Nuz ja som si tiez vzdy myslela, ze Au-pair je hlavne sposob ako si zarobit nejake tie peniazky, ale ze to ludia uvadzaju aj ako kvalifikaciu...

Old Post 24-06-2003 13:54
Norielle nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Norielle Kliknite sem a pošlite užívateľovi Norielle súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Norielle Pridať užívateľa Norielle medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
altair
Hviezdny člen

Príspevkov: 1196

Takze este k tej kamoske ...
Este cez vysku bola par krat cez pradniny tusim v Nemecku a vo Francuzku. Po skole isla hned von - zdokonalit sa v jazykoch. Uz neviem ci bola stale v Anglicku, ale tam skoncila, ked jej skoncilo vizum. Reku dobre, stacilo ostanem uz doma. Ma vysokoskolsky diplom. Vie anglicky, nemecky, francuzky a tusim sa sprtala aj v spanielcine. Uroven jej jazykov ohodnotit neviem, ale tusim z anglictiny ma aj nejaky papier ...
Takze prisla na Slovensko a zacala si hladat pracu. Nic. Bud ju odbili ze nema prax, alebo ak skusala nieco s "nizsou" kvalifikaciou, tak ze nemoze. Medzitym aj "brigadovala" tusim v zlatnictve a v nejakej cestovke co ja viem kde este ... Raz uz dokonca zatajila, ze je vysokoskolacka a zobrali ju, ale ked to prasklo tak ju vyhodili. Bola este v skusobnej. Vydrzala na Slovensku zhruba rok. Potom isla do Karibiku na vyletnu lod. Pochybujem, ze uvadzala ako prax au-pair. Proste prax nemala. Ta druha mala podobny osod, akurat to bolo v Cechach.

Old Post 24-06-2003 14:28
altair nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa altair Kliknite sem a pošlite užívateľovi altair súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa altair Pridať užívateľa altair medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku

Old Post 24-06-2003 14:28
Tento užívateľ je vo Vašom Ignore Liste. Na prezretie tohto príspevku kliknite [sem]
wyskumnik
Heureeka

Príspevkov: 10005

"Všetkým, čím človek vyniká, získava nepriateľov. K tomu aby bol obľúbený, musí byť úplne priemerný"

Na kažďom šprochu je pravdy trochu ... ale dalo by sa s tým úspešne polemzovať...

Old Post 24-06-2003 15:13
wyskumnik nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa wyskumnik Kliknite sem a pošlite užívateľovi wyskumnik súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa wyskumnik Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa wyskumnik Pridať užívateľa wyskumnik medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
elfant
Guest

Dalo by sa parafrazovat. Na to aby bol clovek oblubenym je niekedy dobre byt neoblubenym.

Old Post 24-06-2003 15:19
elfant nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa elfant Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa elfant Pridať užívateľa elfant medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
wyskumnik
Heureeka

A čo tak...
Zákon počtu tvojich nepriateľov
Počet tvojich nepriateľov je v priamej úmere s tvojimi schopnosťami. Ich počet sa mení aritmeticky so štvorcom rýchlosti rastu tvojich schopností...

Hmmm, ale čo keď som schopný všetkého.... ?

Old Post 24-06-2003 15:31
wyskumnik nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa wyskumnik Kliknite sem a pošlite užívateľovi wyskumnik súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa wyskumnik Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa wyskumnik Pridať užívateľa wyskumnik medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
elfant
Guest

to Wyskumnik

Nebral by som to tak exaktne. Staci vyjadrenie typu - pocet nepriatelov v lepsom pripade nerastie.

Old Post 24-06-2003 15:40

Old Post 24-06-2003 15:55
wyskumnik
Heureeka

cat eye
To si mal hneď povedať o koho ide?!

Inak, taká malá poznámočka bijú len blesky, hrom je len zvuk...
Hm ale radšej dám ľudovým mudrostiam pokoj... Ešte sa začnú predkovia obracať v hroboch...

Naposledy editoval wyskumnik dňa 25-06-2003 o 08:13

Old Post 24-06-2003 16:27

Old Post 24-06-2003 16:35
elfant
Guest

to Cato

Sak z toho stareho alkoholika Churchila si nikto prdel nerobi. A ani oblubeny nebol nejako extra. Ani Hitler ho moc nelubil a o Stalinovi to uz ani nehovorim A aj Anglani ho moc nelubili, pokial im vojnu nevyhral

Hromy biju a blesky hulakaju .... Sak to museli nasi narodovci lepsie vediet, no ne ?

Wyskumnik, do tej nasej p(r)ostati radsej moc nevrtaj, lebo ti SNS-aci este dojdu okna povytlkat ...

Old Post 24-06-2003 16:41

Old Post 24-06-2003 16:49
elfant
Guest

to Cato

To je pravda, lenze Roosevelt nemohol odpadnut, ked tak na tom voziku sedel. Potom sa uz naucil, aj ako odpadnuty tvarit ako ze pocuva a ti dvaja ochlastovia mali po ptakach.

A Stalin ho nezboznoval, lebo nemal rad ludi co vedeli lepsie chlastat ako on. A v Jalte sa nerokovalo o sferach vplyvu, to uz mali davno dohodnute, ale Josif s Winstonom sa hadali ci budu vodku pit alebo whisky.
Skoncilo to kompromisom. Pil sa gin.

Naposledy editoval elfant dňa 24-06-2003 o 17:24

Old Post 24-06-2003 16:56

Old Post 24-06-2003 17:14
elfant
Guest

to Cato

Sak Slovaci to mali u neho co sa tyka chlastu dobre. Benesa nemal velmi rad, lebo nechcel pit.

Inak tieto pravidelne opilecke zasadnutia prevzali napriklad aj niektori nasi potentati. Minister kultury Hudec bol znamy tym ze pravidelne si raz za tyzden zvolaval vsetkych riaditelov odborov a ostatnych vyssich sefov na poradu, kde bol jediny bod programu - "Na zdarovje" do odpadnutia.
Ucast bola povinna a kazdy musel prispiet na basu.

No a v akom je teta Keltosova zrovna v rozmare sa vedelo podla toho kde jej sofer pristavil auto. Ak to bolo pred ministerstvom, tak bola OK. Ale ak isiel pred zadny vchod, tak potrebovala asistenciu.

Sovietsky zvaz, nas vzor plati este stale.

Este stale sme neodbocili od temy. Schopnost vediet pit je na niektorych postoch povazovana za potrebnu kvalifikaciu.

Old Post 24-06-2003 17:23

Old Post 24-06-2003 17:32
hugo2
Zlatý člen

to cat eye + elfant
Kurník, chlapi! Ale ste sa tu pekne rozkokosili .
A zo vsetkého najviac sa mi páci to, ako nám tu nenápadne podsúvate, ze k výkonu urcitých povolaní je vediet dobre a najmä kvalitne dlho chlastat jedným zo základných predpokladov.

to altair
Nuz prípad Tvojich kamarátok úplne sedí s obsahom clánku.
Podobný problém má aj moja kámoska - inak sikovná, múdra baba s praxou, lenze u nej je to o tom, ze pri 2 malých detoch hladá prácu na polovicný úväzok.

Old Post 24-06-2003 18:44
hugo2 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa hugo2 Kliknite sem a pošlite užívateľovi hugo2 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa hugo2 Pridať užívateľa hugo2 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Magicke0ko
Hlavný oftalmológ

Príspevkov: 9134

Na ich mieste by som sa uz na Slovensko nevracal a ostal tam - lepsia sanca sa zamestnat.

Keď vlaková stanica je miesto kde vlak zastavuje, čo je potom pracovná stanica?

Old Post 24-06-2003 19:26
Magicke0ko nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Magicke0ko Kliknite sem a pošlite užívateľovi Magicke0ko súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Magicke0ko Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Magicke0ko Pridať užívateľa Magicke0ko medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
elfant
Guest

Este sme sa nerozkokosili, To zatial len chlapov pretriasame. Pomaly ale iste sa dostavame k sexu

Inak sa mi vcera pacilo ako Zajac prehlasil, ze zdravotne sestry sa nam na Slovensko hufne zacnu vracat, lebo ich konecne dobre zaplatime.

Old Post 25-06-2003 07:31
wyskumnik
Heureeka

Tak s tým tvrdením, že na niektoré posty je treba vedieť chlastať súhlasím... A spomenul by som po 2.sv.v. 1. rakúskeho kancelára... Keby ten nevedel chlastať, tak by Rakušáci tiež 40 rokov budovali reálny socializmus....

Old Post 25-06-2003 08:07

Old Post 25-06-2003 08:32
wyskumnik
Heureeka

Mám taký pocit, že to bola vodka a keď padla tretia fľaša dohoda bola na svete, kancelár pod stolom a Rusi, keďže videli, že Rakúšaci vedia kedy dosť, pobrali sa domov... Kua, tuším ten kancelár potom zomrel na cirhózu... Ale svoje historicke poslanie splnil...

Old Post 25-06-2003 08:39

Old Post 25-06-2003 08:39
elfant
Guest

Tusim budem musiet zacat trochu upresnovat.
Jagermeister nie je vino, ale bylinkovy liker.
No a je rozdiel ked je niekto abstinent, alebo uz nemoze. Abstinent je v ochlastanej partii odpisany, ale taky co uz nemoze sa berie za chudaka postihnuteho, ktory ma svoje najlepsie roky za sebou. Aj by chcel ale uz nemoze, kazdopadne je to hrdina

Old Post 25-06-2003 09:40

Old Post 25-06-2003 10:24
elfant
Guest

to Cato

Ale sak dalej si napisal "Rusi nie sú moc na víno." A co ked si to nejaka slabsia povaha spoji a na prijimacom pohovore zahlasi ze najradsej pije nemecke vino znacky Jagermajster. Sak by bol strateny a znemoznil by sa. S takoutou znalostou alkoholu by ho nikde neprijali.
Vezmes si to na svedomie ?

Kontexty, to je moje ....

Cervene vino znacky Jágermajster vyraba tusim tanecna skola Jager v Bratislave. ... a pije ho Cato ...

BTW
Ale sak Rusi nemali absolutne ziadne hemungy z toho akej narodnosti je chlast. Ked obsadili Blavu, tak rabovali vinarske pivnice bez ohladu na to ci je majitel Nemec, alebo Slovak. Hlavne ze bol plny kybel

Old Post 25-06-2003 10:40

Old Post 25-06-2003 10:48
elfant
Guest

to Cato

Sak poniektori z tych pivnic uz ani nevyliezli. Dvoch tusim nasli u Palugyaja po mesiaci v cisterne vo vine utopenych.
To vies, padlych bolo vela. Niekto v boji a niekto po boji.
Ale sak Pressburg bolo nemecke mesto a na okupovanom uzemi je dovolene secko.

Old Post 25-06-2003 10:53

Old Post 25-06-2003 11:13
elfant
Guest

to Cato

To vies, niekto si vie vybrat.
Tusim su aj na Slavine pochovani.

Riaditel dopadol dobre, len tej studentke nezavidim. Sak to je na mrtvicu, ked chlap na nej skolabuje a kym sa zorientuje ci to orgazmus alebo kolaps s nim myka ...

Old Post 25-06-2003 11:19
wyskumnik
Heureeka

Keď vás tak čítam.... nemali by sme tie vyrabované pivnice požadovať vo forme vojnových reparácií?

Old Post 25-06-2003 11:24
elfant
Guest

to Wyskumnik

Radsej nie, ruski vojaci nam v republike uz od 68- eho povracali dost vela.
Snad nechces aby sem zacali veteranov Velkej vlasteneckej zvazat a ti by to vino vracali spat.

Old Post 25-06-2003 11:30
Divemaniac
Zlatý člen

Príspevkov: 4620

Ja mam kamarata , ktory študoval najprv na gympli a potom TU vo Zvolene. Po sko nčení sa bol popýtať na prácu u štátnych lesov. Bolo mu povedané že na dlhšiu dobu dostane iba prácu s motorovou pílou. Na to sa on otočil a prehlásil že neštudoval pre takúto prácu tak dlho. Teraz pracuje v Nemecku a je mu fajne,,

xx haleluja: "aj tak som to vedel" xx

Old Post 25-06-2003 12:02
Divemaniac nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Divemaniac Kliknite sem a pošlite užívateľovi Divemaniac súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Divemaniac Pridať užívateľa Divemaniac medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
hugo2
Zlatý člen

Och, môj ty Boze! Ja som to vedela, ze sa táto téma zvrhne cez chlast az k sexu ....
Hrome, to snád ani nie je mozné?! Sák, jak k tomu príde altair?! Hodí do placu závaznú vec a Vy takto?!

Old Post 25-06-2003 12:04
elfant
Guest

to Hugo2

Ale sak neprejudikuj, k sexu sme sa este neprepracovali

Bud bolo k teme povedane uz vsetko. A ked nie, nie je problem sa vratit do normalnych kolaji.

Zatial iba vzdelavame publikum o nasej minulosti Ty si snad o tych utopenych osloboditeloch vedela ? HA

to divemaniac
Statne lesy sa niekedy chovaju ako keby nemali o ludi ani zaujem. Podobny pripad poznam, len s tym rozdielom ze zaujemca mal cakat este pol roka kym mu bude umoznene spravit pilcicke skusky a by s tou pilou mohol robit.
Ten moj pripad skoncil az v Amerike :-)))

Old Post 25-06-2003 12:19
Divemaniac
Zlatý člen

Príspevkov: 4620

elfant

Som to zle napisal - mu povedali , že práca teraz neni a že bude tak za rok.. proste dlhšiu nepredvidatelnú dobu ..

xx haleluja: "aj tak som to vedel" xx

Old Post 25-06-2003 12:23
Divemaniac nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Divemaniac Kliknite sem a pošlite užívateľovi Divemaniac súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Divemaniac Pridať užívateľa Divemaniac medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
wyskumnik
Heureeka

elfant
Máš pravdu... s tým ovracaním... Kua, preklep

Ale inak, Rusi si tých padlých po boji tuším zarátali do vojnových strát... a to sa mi nezdá dva krát fér...

Old Post 25-06-2003 12:34

Old Post 25-06-2003 12:35
elfant
Guest

to Wyskumnik

Ti dvaja sa pri tom kvante padlych kludne stratili. To by tam museli este neratat aj tych co popravili sami alebo poslali do taborov za to ze sa nechali zajat v boji.

to Cato

Branit sa ma zmysel, aj ked je to nezmyslene. Aj to trepanie hluposti je svojim sposobom obrana
Ked nic ine nepomaha treba pustit klimatizaciu alebo zaliezt niekam do jaskyne.

Old Post 25-06-2003 13:04
hugo2
Zlatý člen

to elfant
Ale ved v pohode!
O tých ochmelkoch, co za vlast bojovali s cisternou u Palugyaja, som síce nepocula, ale verím Ti. Sák aj stará mama spomínali, ze ked k nám do dediny dosli Nemci a oficieri sa nám ubytovali v baráku, tak vraj bolo vsetko v pohode. No, ale zato, ked dorazili osloboditelia, tak na záhrade museli zakopat Singerku, hodinky starého otca a postelné prádlo (prasa uz nestihli ).

to cat eye
30 stupnov celziusov??? Pche! Tááák to sme tu väcsí . Minulú sobotu sme tu mali 41 stupnov!!!

Old Post 25-06-2003 16:55
elfant
Guest

to Hugo2

Sak si nevymyslam. Ked si pozries dobre niektore dobove fotky, ako napriklad vitanie osoloboditelov na Hviezdoslavovom namesti, tak si len vsimni co vsetko maju na tych tankoch a transporteroch nalozene. A to isli k nam od vychodu. Tak kde to nakradli ?
Osobne som tam identifikoval okrem byciklov aj nejaky sijaci stroj. To mali urcite aby si mohli v poli uniformy zasivat.
No urkite

Old Post 25-06-2003 17:02
Vytvoriť novú tému    Pridať príspevok k tejto téme
Stránky (2): [1] 2 »   Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Poslať túto tému e-mailom

Skok na iné témy:

Nastaviť POST.SK ako HomePage | Pridať medzi obľúbené | Reklama
©2003 Petit Press, a.s.