Založené v r. 1997
Sobota 30. August 2014, meniny má Ružena, zajtra Nora - Pošlite pohľadnicu! Predplatné novín : kontakt

Post Fórum - call of duty 4
POST.SK Fórum Hľadať  
POST.SK Fórum Archív 2002 - 2007 Post Fórum > Kategórie > Počítače > Prvá Pomoc > call of duty 4
  Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Autor
Téma Vytvori? novú tému    Prida? príspevok k tejto téme
D3fus3R
Začiatočník

Príspevkov: 6

call of duty 4

ahojte potreboval by som vasu pomoc ... nainstaloval som si cod4 ale pri spusteni stale vypisuje tento problem .....

----- Initializing Renderer ----
----- Client Initialization Complete -----
Attempting 44 kHz 16 bit [Windows default] sound
----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface...
Pixel shader version is 2.0
Vertex shader version is 0.0
Video card or driver doesn't accelerate transform and lighting.
Video card or driver doesn't support UBYTE4N vertex data.

Error during initialization:
Video card or driver doesn't support UBYTE4N vertex data.

a teraz este udaje mojej grafickej karty
:
Intel(R) Graphics Media Accelerator Driver for Mobile Report

Report Date: 11/28/2007
Report Time[hr:mm:ss]: 15:26:08
Driver Version: 6.14.10.4833
Operating System: Windows XP* Professional, Service Pack 2 (5.1.2600)
Default Language: Slovak
DirectX* Version: 9.0
Physical Memory: 2038 MB
Minimum Graphics Memory: 8 MB
Maximum Graphics Memory: 224 MB
Graphics Memory in Use: 10 MB
Processor: x86 family 6 Model 14 Stepping 12
Processor Speed: 1996 MHZ
Vendor ID: 8086
Device ID: 27A2
Device Revision: 03

* Accelerator Information *

Accelerator in Use: Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family
Video BIOS: 1377
Current Graphics Mode: 1280 by 800 True Color (60 Hz)

* Devices Connected to the Graphics Accelerator *

Active Notebook Displays: 1

* Notebook *

Monitor Name: Plug and Play Monitor
Display Type: Digital
Gamma Value: 2.20
DDC2 Protocol: Supported
Maximum Image Size: Horizontal: Not Available
Vertical: Not Available
Monitor Supported Modes:
1280 by 800 (60 Hz)
Display Power Management Support:
Standby Mode: Not Supported
Suspend Mode: Not Supported
Active Off Mode: Not Supported

* Other names and brands are the property of their respective owners.

Pocitac :
MS Windows XP SP2
Intel Core Duo CPU T2450 @2,00GHz 2,0GB RAM Mobile Intel (R) 945 Expresss Chipset Family

dakujem

Oznámiť tento príspevok moderátorovi | IP adresa: zaznamenaná

Old Post 28-11-2007 15:48
D3fus3R nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa D3fus3R Kliknite sem a pošlite užívateľovi D3fus3R súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa D3fus3R Pridať užívateľa D3fus3R medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Darkman
Zlatý člen

Príspevkov: 2954

quote:
Accelerator in Use: Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family Video BIOS: 1377

Chalan, to je kancelarska GK. Na vsetky novinky (vratane COD4) rychlo zabudni

Old Post 28-11-2007 16:11
Darkman nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Darkman Kliknite sem a pošlite užívateľovi Darkman súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Darkman Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Darkman Pridať užívateľa Darkman medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
grapher
Pokročilý

Príspevkov: 33

call of duty

na Intel grafike si call of duty nezahras ani ine 3D hry mal si si kupit notebook s nvidia alebo ati grafickou alebo radsej vykoný desktop

Old Post 28-11-2007 17:19
grapher nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa grapher Kliknite sem a pošlite užívateľovi grapher súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa grapher Pridať užívateľa grapher medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
tatin0
Pokročilý

Príspevkov: 60

nechcem trafit vedla, ale nevsimol som si tam nieco s nazvom nvidia, alebo ati ,, na obycajnych cipoch co len predstieraju ze su graficke karty, to moc nepojde,, ak vobec. je to cisto len o podporeni grafiky,, nejake tie shaderi, bladeri, kraveri a maveri co sa dnes vyrabaju asi len graficke karty a nie cipove akceleratori.. kup desktop, alebo zmen laptop za nieco co ma v sebe nvidiu abo ati

Old Post 28-11-2007 17:24
tatin0 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa tatin0 Kliknite sem a pošlite užívateľovi tatin0 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa tatin0 Pridať užívateľa tatin0 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
tatin0
Pokročilý

Príspevkov: 60

hm,, tak som chcel pomudrovat jak prvy.. nevyslo.. mozno inokedy

Old Post 28-11-2007 17:26
tatin0 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa tatin0 Kliknite sem a pošlite užívateľovi tatin0 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa tatin0 Pridať užívateľa tatin0 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
igino79
Verný člen

Príspevkov: 385

heh... ja som nikdy nemal vztah k nejakym hram tohoto štýlu.. asi pred 2 tyzdnami som si nahodil do compu call of duty 1, ktoru mam niekde v šufliku uz asi dva roky... a normalne ma to chytilo.. reku grafika perfektna, proste parada... a teraz som pozrel screenshoty z COD4... no... tak ta COD1 sa nechyta.. hehe.. no ale zahram si ju.. mozno aj na koniec sa dostanem niekedy... na tuto štvorku nemam dost vybaveny stroj.. tiez mam len tu grafiku co aj dufus hore...

Old Post 28-11-2007 19:25
igino79 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa igino79 Kliknite sem a pošlite užívateľovi igino79 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa igino79 Pridať užívateľa igino79 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Hugo
Verný člen

Príspevkov: 287

šípka igino79

igino, hratelnost je dolezitejsia ako grafika. ja mam vsetky CoD od 1, cez UO, 2 a 4.

doteraz v klane hravam CoD UO (datadisk k CoD1), ktorá ako jedina ma gametype base assault (bas) - moznost ovladat tanky a ine vozidla atd... chcel som premigrovat na CoD4, ale tato hra uz nie je z prostredia 2. sv. vojny, zatial nema base assault a dalsie veci tiez neakceptujem (male mapy, odlisne vybavenie hracova, vrtulniky a pod.).

Old Post 29-11-2007 12:07
Hugo nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Hugo Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Hugo Pridať užívateľa Hugo medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
michalsk
Pokročilý

Príspevkov: 19

otázka Call of Duty 4 a Online

Zdravim, mate niekdo skusenosti ako rozbehat PunkBuster v hre Call of Duty 4? Uz dom skusal vsetko mozne (update pbsetup.exe, stiahnutie pd dll-iek,...), ale stale nic.
Asi po minute v hre na to kick-ne s hlaskou ze mam ist na www stranku a manualne update pb files. Ale to vsetko som uz urobil a nic.
Hra je ties patched na verziu 1.3, hra sama o sebe ide dobre len ked idem online tak nic. Ba dokonca aj prikaz cl_pb_enable presiel, ale nic nove sa nestalo.

Ak niekto viete ako spustit ten punkbuster mohli by ste mi sem postnut nejaky podrobny postup?

Hra je samozrejme original.

Dik moc

Old Post 14-12-2007 17:24
michalsk nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa michalsk Kliknite sem a pošlite užívateľovi michalsk súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa michalsk Pridať užívateľa michalsk medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Banff
British Columbia

Príspevkov: 6484

Pripojena tema: Call of Duty 4 a Online

Old Post 14-12-2007 18:18
Banff nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Banff Kliknite sem a pošlite užívateľovi Banff súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Banff Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Banff Pridať užívateľa Banff medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Duch
Elitný člen

Príspevkov: 1926

no ak mas hru original tak najlepsie spravis ak kontaktujes technicku podporu.

http://majod.photo-frame.com

Old Post 14-12-2007 21:27
Duch nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Duch Kliknite sem a pošlite užívateľovi Duch súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Duch Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Duch Pridať užívateľa Duch medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Vytvoriť novú tému    Pridať príspevok k tejto téme
  Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Poslať túto tému e-mailom

Skok na iné témy:

Nastaviť POST.SK ako HomePage | Pridať medzi obľúbené | Reklama
©2003 Petit Press, a.s.