Založené v r. 1997
Štvrtok 31. Júl 2014, meniny má Ignác, zajtra Božidara - Pošlite pohľadnicu! Predplatné novín : kontakt

Post Fórum - Riziko otehotnenia?
POST.SK Fórum Hľadať  
POST.SK Fórum Archív 2002 - 2007 Post Fórum > Kategórie > Medicína A Zdravie > Riziko otehotnenia?
Stránky (5): [1] 2 3 4 5 »   Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Autor
Téma Vytvori? novú tému    Prida? príspevok k tejto téme
tonyhawk
Začiatočník

Príspevkov: 7

otehotnenie?

takze, aka je podla vas sanca otehotnenia v 9 dni cyklu? Ked v 5 dni skoncilo spinenie. Dakujem

Oznámiť tento príspevok moderátorovi |

Old Post 20-01-2006 16:09
tonyhawk nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa tonyhawk Kliknite sem a pošlite užívateľovi tonyhawk súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa tonyhawk Pridať užívateľa tonyhawk medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
tomask
Blue Apple

Príspevkov: 10737

Velmi mala.

Paci sa mi ten vyraz - spinenie.

Old Post 20-01-2006 16:13
tomask nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa tomask Kliknite sem a pošlite užívateľovi tomask súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa tomask Pridať užívateľa tomask medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
tonyhawk
Začiatočník

dakujem za 1. prispevok. prosim piste prosim svoje nazory a hlavne by som uvital nazory ludi, ktori sa tomu rozumeju, popripade s tym maju vlastnu skusenost. dakujem

Old Post 20-01-2006 16:30
tonyhawk nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa tonyhawk Kliknite sem a pošlite užívateľovi tonyhawk súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa tonyhawk Pridať užívateľa tonyhawk medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
VIPER
Elitný člen

Príspevkov: 1362

tonyhawk

Neboj nie si tehotny

tema:obchodovanie s nehnutelnostami-ako na to

tema:hobby-stavebne materialy

Old Post 20-01-2006 17:25
VIPER nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa VIPER Kliknite sem a pošlite užívateľovi VIPER súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa VIPER Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa VIPER Pridať užívateľa VIPER medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Dotka_NO
Člen

Príspevkov: 225

caff,

pokial nemas vykyvy v cykle, potom by si mala mat ovulaciu niekde okolo 14. dna cyklu od prveho dna menstruacie.
(teda ale na druhej strane nikde nie je napisane, ze ovulaciu mas kazdy mesiac!)

to znamena, ze pravdepodobnost otehotnenia v Tvojom pripade je mala. Ale pozor, spermie su dost zivotaschopne - mozu prezit i 3 dni (opravte ma, ak sa mylim)...

ale i tak na Tvojom mieste bu som zbehla pre istotu ku gynekologovi - nech sa na to "kukne" odbornym okom

A propos - a slovo - antikoncepcia - Ti nehovori nic?

Old Post 20-01-2006 17:54
Dotka_NO nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Dotka_NO Kliknite sem a pošlite užívateľovi Dotka_NO súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Dotka_NO Pridať užívateľa Dotka_NO medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
krt
Pokročilý

Príspevkov: 43

viem o pripade ked baba otehotnela v 8. den, myslela si, ze je to bezpecne no a nebolo. takze tak

Old Post 20-01-2006 18:51
krt nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa krt Kliknite sem a pošlite užívateľovi krt súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa krt Pridať užívateľa krt medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Simarik11
Verný člen

Príspevkov: 295

a co sa stalo?

A aky sex ste mali? prerusovany? Neprerusovany? Vobec nic si nepovedal/a...ak prerusovany, tak je ta pravdepodobnost skoro nulova....mnohe pary maju prerusovany sex cele manzelstvo a deti maju naplanovane presne...ak neprerusovany, na takuto metodu by som sa vobec nespoliehal...ludske telo je nevyspytatelne...nikdy nevies.../ale to vlastne pri ziadnej antikoncepcii...takze beriem spat/

Old Post 20-01-2006 19:15
Simarik11 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Simarik11 Kliknite sem a pošlite užívateľovi Simarik11 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Simarik11 Pridať užívateľa Simarik11 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
fko
Zlatý člen

Príspevkov: 2058

To znie ako slovna uloha pre ziacika 4. triedy ZS

Old Post 20-01-2006 19:55
fko nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa fko Kliknite sem a pošlite užívateľovi fko súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa fko Pridať užívateľa fko medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
carlos84
Pokročilý

Príspevkov: 32

ak ma zena cyklus pravidelny, 28 dnovy, sanca na otehotnenie pred 11 a po 18 dni cyklu je pomerne nizka. (PI=14-35 - co znamena 14 az 35 otehotneni u 100 zien pocas 1 roka, kedy pouzivaju danu antikoncepcnu metodu). ak je cyklus kratsi, sanca sa zvysuje. prezivanie spermii je 24-48 hodin, dokonca sa potvrdilo aj prezitie po 7 dnoch od kohabitacie, co je vsak skor rarita. otehotnenia sa velmi bat nemusite, ale sanca tu predsa len je. ak pravidelne sulozite, odporucal by som nejaku formu hormonalnej antikoncepcie, podla odporucania vaseho gynekologa.

Old Post 20-01-2006 20:22
carlos84 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa carlos84 Kliknite sem a pošlite užívateľovi carlos84 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa carlos84 Pridať užívateľa carlos84 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
indiana
Verný člen

Príspevkov: 430

Tonyhawk

Nechcem ťa strašiť, ale ja som po troch dňoch po skončení menštruačného cyklu otehotnela,a to sme si " dávali" pozor, resp. on.
Teraz má syn 11 rokov.

Nestresujete sa celý mesiac, kým dostane tvoja drahá menzes, ale kúpte si v lekárni tester na tehotenstvo, a budete to vedieť takmer okamžite.

A tú antikoncepciu, len odporúčam, ak nie drahá , tak ty, pretože nie je povinnosťou len ženy zaobstarať si ochranu.
Veľa zdaru.

Old Post 20-01-2006 22:44
indiana nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa indiana Kliknite sem a pošlite užívateľovi indiana súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa indiana Pridať užívateľa indiana medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
tonyhawk
Začiatočník

Simarik11
co sa tyka sexu, bol prerusovany a bolo len 1 cislo a zaver bol mimo partnerky, absolutne nic som v nej nenechal, len mam z toho blby pocit no. uz sme zazili par stresov ked jej meskali aj 20 dni a poviem ti, pekne nervy.

indiana
prepac ze to takto sprosto napisem, ale to sa asi urobil do teba, nie? ja som finisoval mimo partnerky len teda no blby pocit. a keby nahodou tak vzdy je tu moznost interupcie.

Old Post 20-01-2006 23:38
damor
Zlatý člen

Príspevkov: 2313

vy musite byt riadni masochisti, ked robite prerusovanu suloz a potom sa kazdy mesiac trasiete od strachu

ozaj, asi si este nepocul o "kvapkach tuzby", ktore obsahuju uz male mnozstvo spermii

mimochodom, tiez ta zrejme nenapadlo, ze po interupcii existuje riziko, ze zena ostane neplodna, pripada mi to od muza vrcholne nezodpovedne praktizovat tak nespolahlivu metodu akou je prerusovana suloz a ocakavat interupciu, ak to nevyjde, ohrozujes predovsetkym ju

Old Post 21-01-2006 00:26
damor nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa damor Kliknite sem a pošlite užívateľovi damor súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa damor Pridať užívateľa damor medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
malinka
Malinka Pralinka

Príspevkov: 8330

nad niecim takym ako prave napisala damor som premyslala od zaciatku, ako je tato tema...

ze minimalne by som nemala na to "nervy", kazdy mesiac sa bat, ci "to" dostanem, alebo nie...

aj ked sa povie, ze sanca na otehotnenie je mala...ale stale ta mala sanca nezmizla....

Old Post 21-01-2006 00:30
malinka nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa malinka Kliknite sem a pošlite užívateľovi malinka súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa malinka Pridať užívateľa malinka medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
tomask
Blue Apple

Serte na interupciu.
Pozrite sa na to takto. Niekedy moze byt tehotenstvo naozaj neprijemne. Ale... vzdy je lepsie, ked sa ludia rodia, ako ked zomieraju.

Old Post 21-01-2006 01:19
tomask nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa tomask Kliknite sem a pošlite užívateľovi tomask súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa tomask Pridať užívateľa tomask medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
indiana
Verný člen

Príspevkov: 430

Milý Tonyhawk

Napíšem to sprosto aj ja.

Áno zrejme to dal do mňa, ale podľa jeho tvrdenia a toho, čo sme obaja videli ( ach,jaj, to je téma) sme predpokladali, že prerušovaný styk vyšiel...ale asi nejaká tá kvapôčka zostala tam, kde sa jej najviac páčilo.

Čo sa týka interupcie, nie som zástancom takéhoto riešenia daného problému, takže odo mňa nebudeš počuť schvaľujúce áno.

Vyriešte si to všetko (teda ak nie ste tehotní ) vhodnou antikoncepciou a budete mať po problémoch.

Old Post 21-01-2006 13:57
indiana nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa indiana Kliknite sem a pošlite užívateľovi indiana súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa indiana Pridať užívateľa indiana medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
right wing
Pokročilý

Príspevkov: 98

moja skusenost

Pred viac rokmi som mal "kamosku"ktora bola s dedinskeho prostredia a tam jej natlacili do lebky,ze antikoncepciu uzivaju len ku..vy.Povedal som jej spytaj sa spoluziacok ktore ju beru a maju stabilny vztah ci su ku..vy.Po case bez dogiem na zaklade normalnych info zistila ako to je.
Si vrcholne nezodpovedny pretoze si myslim,ze decko mat este nechcete.a striekat naplno bez ochrany moze len blbec.Ochrana proti nezelanemu otehotneniu lezi chlape aj na tebe!!Ak ju nechcete uzivat ani jeden tak potom neplacte.Tie stresy nestoja urcite za to.nemal som partnerku ktora ju neuzivala.
Ked ju pravidelne uziva tak potom ju mozes bez stresu "vymalovat"kolko chces.
Nezijeme v stredoveku, neviem ty mozno ano

Old Post 21-01-2006 19:11
right wing nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa right wing Kliknite sem a pošlite užívateľovi right wing súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa right wing Pridať užívateľa right wing medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Nymfa
Octopusinka

Príspevkov: 4290

tonyhawk

...preco nepouzivate nejaku antikoncepciu???..zvlast, ked ste uz mali tie VELKE STRESY?
..budem teraz zla...ty si klasicky pripad mladeho nezodpovedneho cloveka...sexoval by odusu, ale bez ochrany a spoliehal sa na to, ze sak, ked priatelka otehotnie, pojde na VYSKRAB...hnusne slovo, ze?...mal by si si nieco precitat o interupciach a o ich negativnych nasledkoch, ci na zdravi alebo psychike zeny...a ked uz nechces plodit deti, tak sa podla toho zariad...a aspon sa nebudes stresovat...a ked uz pises o interupcii...si si isty, ze aj tvoja priatelka by na nu isla??? ..fuuj, normalne som sa nasrala..
..toto sice nie je tema vyslovene o interupcii, ale nedalo mi to..pozri si toto:
http://zena.centrum.sk/clanek.phtml?id=500361

http://moznostvolby.net/

Old Post 22-01-2006 10:31
Nymfa nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Nymfa Kliknite sem a pošlite užívateľovi Nymfa súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Nymfa Pridať užívateľa Nymfa medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
rolfi
Verný člen

Príspevkov: 493

nazor

Berte to sportovo. Su zeny co nemozu otehotniet (az po liecbe a pod..) a zeny co otehotneju uz len pri pomysleni. Zisti do ktorej kategorie patri tvoja partnerka. Risk je zisk. Co ak do tej prvej, tak je super ak do tej druhej tak ups....

Old Post 23-01-2006 09:57
rolfi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa rolfi Kliknite sem a pošlite užívateľovi rolfi súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa rolfi Pridať užívateľa rolfi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Han
Elitný člen

Príspevkov: 1057

rolfi

tak o tom prvy krat pocujem, ze by nejaka zena otehotnela "pri pomysleni"..nieco ako neposkvrnene pocatie?
A co ked zisti do ktorej kategorie patri jeho partnerka, az potom ked otehotnie pri pomysleni? Potom sa to vyriesi potratom?
Nie je jednoduchsia prevencia ?

Old Post 23-01-2006 16:24
Han nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Han Kliknite sem a pošlite užívateľovi Han súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Han Pridať užívateľa Han medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
varvarusa
Elitný člen

Príspevkov: 1183

zdielam nymfin hnev

Old Post 23-01-2006 16:49
varvarusa nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa varvarusa Kliknite sem a pošlite užívateľovi varvarusa súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa varvarusa Pridať užívateľa varvarusa medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
marhulka
Verný člen

Príspevkov: 404

tonyhawk

nymfa to už vlastne za mňa napísala...

Apropo, obe moje deti som počala na 8-10 deň - cielene, keďže mám kratší cyklus.

Mládeži, trochu viac zodpovednosti !!

Old Post 26-01-2006 18:41
marhulka nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa marhulka Kliknite sem a pošlite užívateľovi marhulka súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa marhulka Pridať užívateľa marhulka medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
igino79
Verný člen

Príspevkov: 385

co sa stresujete??? pri takychto vasich problemoch odporucam hlavne NESEXOVAT!!!! ZIADNY SEX!!! uz som to tusim niekde pisal... Chrbtom k sebe a kazdy sam... najlepsia antikoncepcia!!!

Old Post 27-01-2006 09:54
igino79 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa igino79 Kliknite sem a pošlite užívateľovi igino79 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa igino79 Pridať užívateľa igino79 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
romulus
Revel Member

Príspevkov: 2006

tonyhawk
Teda aj ja som sa nasrala, aj ked aj som bola mlada a nerozvazna.
Mam kamosku, taku od detstva, otehotnela po dlhsom vztahu, ale akurat si vzali nejake pozicky, on prisiel o robotu, atd., on dieta nechcel, ona ano, ale nakoniec ju presvedcil "rozumnymi" argumentmi, isla na interupciu, lenze sa tam vyskytli nejake komplikacie, dostala tazky zapal a skoncilo to tak, ze jej museli vsetko vybrat, takze deti uz mat v zivote nebude (teda vlastne) a on sa na nu po case vysral s tym, ze on chce mat vlastne deti.... :fuck you: :fuck you:
Moja reakcia je asi neprimerana, ale srdce ma z toho boli uz roky...

Old Post 27-01-2006 21:28
romulus nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa romulus Kliknite sem a pošlite užívateľovi romulus súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa romulus Pridať užívateľa romulus medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Robin21
Pokročilý

Príspevkov: 37

Menstruacia

ahojte chcem sa spitat priatelka mala krami a my sme mali nechraneny sex a krami jej prestali hned na druhy den co to moze znamenat ?

Oznámiť tento príspevok moderátorovi | IP adresa: zaznamenaná

Old Post 30-05-2006 21:37
Robin21 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Robin21 Kliknite sem a pošlite užívateľovi Robin21 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Robin21 Pridať užívateľa Robin21 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
chihuahua
Člen

Príspevkov: 205

nuz,moze to znamenat cokolvek. Nech behne do lekarne a kupi si tehotensky test,lebo otehotniet sa moze aj pocas menzesu

Old Post 30-05-2006 21:57
chihuahua nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa chihuahua Kliknite sem a pošlite užívateľovi chihuahua súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa chihuahua Pridať užívateľa chihuahua medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
missing
Labužnícky člen

Príspevkov: 4396

Je to horsie ako zle

Si v prdeli, mlady muz... na tvojom mieste by som zacal setrit na vybavicku...

Old Post 30-05-2006 21:58
missing nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa missing Kliknite sem a pošlite užívateľovi missing súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa missing Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa missing Pridať užívateľa missing medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
chihuahua
Člen

...alebo zozbierat peniazky na interupciu

Old Post 30-05-2006 22:03
chihuahua nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa chihuahua Kliknite sem a pošlite užívateľovi chihuahua súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa chihuahua Pridať užívateľa chihuahua medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
elfant
Guest

Príspevkov: 20811

Keby si mal pravdu a bol by tam naozaj, tak nema teraz taketo trudne myslienky. Skor mi to pripada ako nahle zarazeny menzes pod vplyvom nadmiery sexu, alebo psychosomaticka reakcia na sok z nechraneneho sexu ...

Old Post 30-05-2006 22:07
elfant nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa elfant Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa elfant Pridať užívateľa elfant medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
jablonka
Elitný člen

Príspevkov: 1103

myslim, ze to je znamenie osudu, ze sa mas zapisat na hodiny gramatiky a uvedomit si, ze nechraneny sex sa nevyplaca.

Old Post 30-05-2006 22:10
jablonka nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa jablonka Kliknite sem a pošlite užívateľovi jablonka súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa jablonka Pridať užívateľa jablonka medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
chihuahua
Člen

jablonka
moja rec

Old Post 30-05-2006 22:11
malinka
Malinka Pralinka

tiez myslim ze pod vplyvom sexu sa mohol menzes zastavit...aj ked je to divne .....ale teoreticky...co pise elf, aj psychika moze svoje urobit.... pripadne nie je prechladnuta alebo tak? prilisny stres?

nechraneny sex je dost adrenalin, radsej si skoc padakom nabuduce....mensie nervy myslim :-)

Old Post 30-05-2006 22:13
malinka nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa malinka Kliknite sem a pošlite užívateľovi malinka súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa malinka Pridať užívateľa malinka medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
elfant
Guest

Treba spravit empiricky dokaz, nabuduce zopakovat to iste, ale bez toho sexu a potom so sexom
snad sa k niecomu dojde ... ale tu gramatiku bude asi tiez zlepsit

Old Post 30-05-2006 22:16
elfant nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa elfant Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa elfant Pridať užívateľa elfant medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Han
Elitný člen

Príspevkov: 1057

a ked sa k nicomu nedojde, nech si teda aspon skoci tym padakom

Old Post 30-05-2006 22:32
Han nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Han Kliknite sem a pošlite užívateľovi Han súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Han Pridať užívateľa Han medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
malinka
Malinka Pralinka

....ale nech nezabudne si aj padak pribalit... ocividne zabudlivost/nepozornost tam je

Old Post 30-05-2006 22:35
elfant
Guest

keby kocka skocila padakom pocas menzesu, tak by sa doslo asi k rovnakemu vysledku, pokial by skakala po prvy krat ... a asi by to nebolo graviditou ...

Old Post 30-05-2006 22:47
bibififi
Pokročilý

No Robin ja fakt neviem ci si taky nadrzany alebo co. Nemozes vydrzat aspon tych par dni bez sexu a venovat sa uceniu trebars aj pravopisu. To poprve. A po druhe je sice mala pravdepodobnost aby jeho priatelka otehotnela hned po menstruacii, no mozne to to je. No skor si myslim ,ze nebude tehotna. Aspon nie z tohto milovania. Zapamataj si , ze najvacsia moznost otehotniet je medzi deviatym a osemnastym dnom od zaciatku poslednej menstruacie a na to si davaj pozor ty truhlik.

Old Post 30-05-2006 23:26
bibififi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa bibififi Kliknite sem a pošlite užívateľovi bibififi súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa bibififi Pridať užívateľa bibififi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
malinka
Malinka Pralinka

1.)Ak dievcina berie HAK, je chranena aj pocas menstruacie

2.)Ak HAK neberie, existuje aj ina ochrana, kondom...

cize vzdat sa radosti a potesenia nemusi ani pocas tychto dni

bolo by ale velmi fajn a aj ziaduce, ak nemaju zaujem mat potomka, aby jeden z tychto dvoch bodov bol ale potom dodrzany :-p

Old Post 30-05-2006 23:51
tomask
Blue Apple

robin
Klidek, nic sa nedeje. Bud rad, aspon nemate zasranu postel od krvi. Neboj, urcite nebude v tom... Pohoda, klidek, tabacek...

Old Post 30-05-2006 23:55
Terence
Člen

Príspevkov: 223

veľký úsmev

Ale nas tu je - sexuologov

Sex vraj urychluje prichod kramov - ak uz sa k nemu schyluje. Tak je mozne ze urychluje aj ich odchod. Kazdopadne najbezpecnejsie obdobie na nechraneny styk je pocas kramov, alebo tesne pred nimi.

Inak tych 9 a 18 dni neplati u kazdej zeny. Kua... uz som zabudol ako sa to pocita, ale na webe sa to da najst.

Old Post 30-05-2006 23:59
Terence nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Terence Kliknite sem a pošlite užívateľovi Terence súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Terence Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Terence Pridať užívateľa Terence medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
bibififi
Pokročilý

Samozrejme ze je tu teraz vela sexuologov. Inac pocas menstruacie je otvoreny krcok maternice - a tak tam pri pohlavnoy styk u moze prenikat infekcia. A aj vtedy ak sa pouziva kondom. Preto je vhodne sa sa radsej vyhnut pohlavnemu styku pocas nej. Moze dojst napriklad k zapalu endometria. A za tym ze pride menstruacia nestoji pohlavny styk ale hormony. No mozno niektorym v tomto okamihu stoji nieco ine. No o tom potom ako sa hovori. A tych 9-18 dni plati u vacsiny zien.

Old Post 31-05-2006 07:03
bibififi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa bibififi Kliknite sem a pošlite užívateľovi bibififi súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa bibififi Pridať užívateľa bibififi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Mister
Guest

Príspevkov: 292

robin21

uvedom si do zivota jednu vec ZENY a KRAMY su veci absolutne nevypocitatelne! :-) Inak nemyslim zeby otehotnela.

Old Post 31-05-2006 09:03
Mister nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Mister Kliknite sem a pošlite užívateľovi Mister súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Mister Pridať užívateľa Mister medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
rolfi
Verný člen

Príspevkov: 493

CHLAPE - UKLUDNI SA VSETKO PRINESIE CAS!! a keby nahodou daco bolo - niesi prvy ani posledny. Hlavne klud, nervozita ti neprospeje.

Old Post 31-05-2006 09:49
rolfi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa rolfi Kliknite sem a pošlite užívateľovi rolfi súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa rolfi Pridať užívateľa rolfi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
vladka
Elitný člen

Príspevkov: 771

Ak mozem vstupit do toho vseobecneho "veselenia sa" ...

quote:
pocas menstruacie je otvoreny krcok maternice - a tak tam pri pohlavnoy styk u moze prenikat infekcia.

A mimo menstruacie je uzavrety? Je aj iny sposob, ako sa mozu spermie dostat k vajicku (okrem mimomaternicoveho oplodnenia)?
Detto pre infekciu ...

Ak hovorime o vyssom riziku infekcie v obdobi menstruacie je to preto, ze v tom case je narusene prirodzene mikrobialne prostredie, co je dovodom lahsieho rozvinutia infekcii ... ak by to niekoho zaujimalo ...

Old Post 31-05-2006 15:22
vladka nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa vladka Kliknite sem a pošlite užívateľovi vladka súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa vladka Pridať užívateľa vladka medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
hugo2
Zlatý člen

Príspevkov: 3075

Ale no! Ved sa mu uz tolko nerehlite . Ked si to tu vsetko precíta, tak hádam si zlepsí aj gramatiku a aj ten prezervatív zacne pouzívat.

K téme:
- nechce sa mi verit, ze by hned takto mírnix-dírnix doslo k zastaveniu menstruácie v dôsledku oplodnenia pocas menstruácie (ale chrobáka mám nasadeného, takze sa spýtam odborníkov)
- aby sa predislo zbytocným nervom príp. sa získal cas na dalsie rozhodovanie, co dalej, ak by sa predsa len potvrdila gravidita, nie je naozaj nic jednoduchsie ako si kúpit v najblizsej lekárni tehotenský test , ako uz napísal/a chihuahua

Old Post 31-05-2006 16:27
hugo2 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa hugo2 Kliknite sem a pošlite užívateľovi hugo2 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa hugo2 Pridať užívateľa hugo2 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Hacker
Zlatý člen

Príspevkov: 3940

vladka

quote:
A mimo menstruacie je uzavrety? Je aj iny sposob, ako sa mozu spermie dostat k vajicku (okrem mimomaternicoveho oplodnenia)?
Pokial viem, tak oplodnenie nastava vo vajcovodoch, a s nimi nema krcok maternice moc spolocne.

Old Post 31-05-2006 17:40
Hacker nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Hacker Kliknite sem a pošlite užívateľovi Hacker súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Hacker Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Hacker Pridať užívateľa Hacker medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
vladka
Elitný člen

Príspevkov: 771

hacker
... hovorila som o oplodneni ... ako inak sa do vajickovodov maju spermie dostat, ako cez krcok maternice ...

Islo mi o to (ak to nebolo z prispevku jasne), ze neviem o tom, ze by bol krcok maternice za normalnych okolnosti uzavrety.

Old Post 31-05-2006 18:30
vladka nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa vladka Kliknite sem a pošlite užívateľovi vladka súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa vladka Pridať užívateľa vladka medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Terence
Člen

quote:
nie je naozaj nic jednoduchsie ako si kúpit v najblizsej lekárni tehotenský test
ibaze testy v obdobi kramov mozu klamat.

quote:
A za tym ze pride menstruacia nestoji pohlavny styk ale hormony
No a styk je taka mensia/vacsia hormonalna burka.
Ale ja len referujem co som pocul od mudrejsich hlav a empiricke poznatky

Napr. je myslim zname, ze vplyvom stresu menzes prichadza neskorsie. Ale mozno taka dobra antistresova terapia sexom to pomoze spustit

Tazko ale v tejto oblasti nieco s istotou pokladat za fakt, nakolko tu vedci kazdu chvilu nieco 'prevratne' objavuju. Nedavno som zachytil, ze vedci "objavili" citron. Konkretnejsie ze citronova stava sa javi za istych podmienok ako potencialne velmi ucinna antikoncepcia a ze naozaj tie staroveke narody neboli totalne sproste, ked ju na to pouzivali.

Proste ako Mister napisal " ZENY a KRAMY su veci absolutne nevypocitatelne"

Old Post 31-05-2006 20:36
Terence nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Terence Kliknite sem a pošlite užívateľovi Terence súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Terence Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Terence Pridať užívateľa Terence medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
malinka
Malinka Pralinka

z neznamych zdrojov ( ) mozem povedat, ze sex samotny nema podla mna az taky vplyv na menzes.... aj ked je mozne, ze je to od pripadu k pripadu, a kazdy na to reaguje inym sposobom ...

Co sa tyka citronu, ja to poznam len z hladiska oddialenia menstruacie, par kamaratok sa niekolko dni napchavali citronmi a vazne sa im to posunulo o niekolko dni, zuzuje cievy, mam pocit.... ale o citrone ako antikoncepcii neviem nic (len ak, ako uz bolo spominane, dat si medzi kolena a....uspesnost neotehotnenia zarucena )

Old Post 31-05-2006 21:58
Terence
Člen

quote:
uspesnost neotehotnenia zarucena
no neviem, neviem..... su rozne polohy

Old Post 31-05-2006 22:10
malinka
Malinka Pralinka

sakra chlap

Old Post 31-05-2006 22:13
Vytvoriť novú tému    Pridať príspevok k tejto téme
Stránky (5): [1] 2 3 4 5 »   Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Poslať túto tému e-mailom

Skok na iné témy:

Nastaviť POST.SK ako HomePage | Pridať medzi obľúbené | Reklama
©2003 Petit Press, a.s.