Založené v r. 1997
Streda 30. Júl 2014, meniny má Libuša, zajtra Ignác - Pošlite pohľadnicu! Predplatné novín : kontakt

Post Fórum - Nieco na zlepsenie pamäti - skuskove, akadem. tyzden a pod.
POST.SK Fórum Hľadať  
POST.SK Fórum Archív 2002 - 2007 Post Fórum > Kategórie > Medicína A Zdravie > Nieco na zlepsenie pamäti - skuskove, akadem. tyzden a pod.
Stránky (3): [1] 2 3 »   Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Autor
Téma Vytvori? novú tému    Prida? príspevok k tejto téme
cizy
Svojrázny člen

Príspevkov: 3439

nieco na zlepsenie pamäti

Potreboval by som poradit ci neviete o niecom bezne dostupnom v lekarni alebo tak co zlepsuje pamät.Mam totiz pre maturitou a nezvladam to a potrebujem sa to vsetko naucit, takze ci neexistuje nieco co by mi k tomu pomohlo

Oznámiť tento príspevok moderátorovi |

Old Post 25-01-2005 13:09
cizy nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa cizy Kliknite sem a pošlite užívateľovi cizy súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa cizy Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa cizy Pridať užívateľa cizy medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
mila_i
Elitný člen

Príspevkov: 1582

tak len zobrat do ruk ucebnice a studovat
sak ono ti uz vazne neostava vela casu do matur boooze sak uz je koniec januara
alebo to len ja som bola taka vadna, ze mi stacilo par dni v akademickom tyzdni

Old Post 25-01-2005 13:15
mila_i nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa mila_i Kliknite sem a pošlite užívateľovi mila_i súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa mila_i Pridať užívateľa mila_i medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Darkman
Zlatý člen

Príspevkov: 2954

Ja som sa to tiez vsetko naucil cez akademicky tyzden.
Je len koniec januara, to je v pohode

Old Post 25-01-2005 14:02
Darkman nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Darkman Kliknite sem a pošlite užívateľovi Darkman súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Darkman Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Darkman Pridať užívateľa Darkman medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
wyskumnik
Heureeka

Príspevkov: 10005

Pamat sa trenuje, podobne ako svaly a telo. Len tak clovek ide po ulici a moze sa napriklad divat na znacky aut a snazit sa ich zapamatat....
Ale co sa tyka matur, tam sa to musi len naucit... Ked budes pilne pracovat cely rok, nebudes mat problem....

Old Post 25-01-2005 15:02
wyskumnik nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa wyskumnik Kliknite sem a pošlite užívateľovi wyskumnik súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa wyskumnik Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa wyskumnik Pridať užívateľa wyskumnik medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Route
Ujo člen

Príspevkov: 12036

Na medicínu sa nespoliehaj v tomto smere. Čítať, pozerať, vnímať...

Se světlým pivem vstříc světlé budoucnosti

Old Post 25-01-2005 15:05
Route nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Route Kliknite sem a pošlite užívateľovi Route súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Route Pridať užívateľa Route medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
midGet
Zlatý člen DeLuxe

Príspevkov: 8194

Gingko si zozen. Prekrvuje cely organizmus, mozog nevynimajuc, takze lepsie pracuje. Treba uzivat denne 1 tabletku, vysledky sa neobjavia hned na prvy-druhy den.

Old Post 25-01-2005 15:37
midGet nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa midGet Kliknite sem a pošlite užívateľovi midGet súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa midGet Pridať užívateľa midGet medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
CiBULko
Verný člen

Príspevkov: 407

Keď sa chceš silou mocou napchávať liekmi, tak si pozri http://www.smartdrugs.cz

Old Post 25-01-2005 16:21
CiBULko nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa CiBULko Kliknite sem a pošlite užívateľovi CiBULko súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa CiBULko Pridať užívateľa CiBULko medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Nokia 6230i
Zlatý člen

Príspevkov: 3489

co stresujes sak je januar? na maturitu ti akademicky tyzden bohate staci ak niesi uplny debil co ani nepredpokladam

MACINTOSH - Most applications crash. If not, the operating system hangs.

fotky.internet.sk - nejake tie foto

Old Post 25-01-2005 17:10
Nokia 6230i nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Nokia 6230i Kliknite sem a pošlite užívateľovi Nokia 6230i súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Nokia 6230i Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Nokia 6230i Pridať užívateľa Nokia 6230i medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
weirdo
Zlatý člen

Príspevkov: 2593

existuje taka finticka, vola sa to Speed8... na slovensku je to zakazane, v cechach je to bezne dostat za nejakych 40 kaciek. kamarati si to slahli vecer pred skuskou a ucili sa dorana. potom si slahli este jeden, a sli na skusku - samozrejme spravili, a s tym, ze 24h pred nou nevedeli z daneho predmetu ani hovno.

Uplne ti to vyspeeduje mozog, lepsie vnimas...
patri to tiez medzi smart drugs, ale ten nazov je dost zavadzajuci, pozeral som si zlozenie a nebolo tam nic, co by mi pripadalo nejak skodlive...

ak mas cestu do CR, skus. aj v Tescu predavaju

Old Post 25-01-2005 17:37
weirdo nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa weirdo Kliknite sem a pošlite užívateľovi weirdo súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa weirdo Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa weirdo Pridať užívateľa weirdo medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
weirdo
Zlatý člen

nedalo mi, aby som nedodal - kedze pred akademickym tyzdnom mi zaviedli kablovy net, tak som sa zacal ucit v pondelok. matura bola vo stvrtok. znamky - 1 1 1 2

(slovencinu som sa ucil 2hodiny, ale tam to bolo stastie, pozrel som si Bernolaka a aj som is ho vytiahol )

co z toho vyplyva - bud kludna, ono to nejak pojde

Old Post 25-01-2005 17:39
weirdo nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa weirdo Kliknite sem a pošlite užívateľovi weirdo súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa weirdo Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa weirdo Pridať užívateľa weirdo medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
anagamin
Zlatý člen

Príspevkov: 3158

to co kupis bez predpisu je viac menej neucinne.. mozno este lecitin..

Old Post 25-01-2005 17:40
anagamin nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa anagamin Kliknite sem a pošlite užívateľovi anagamin súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa anagamin Pridať užívateľa anagamin medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
weirdo
Zlatý člen

anagamin

videl som tych ludi, ako slapali bez prestavky celu noc 8hodin a ako im myslelo... nie je to neucinne

Old Post 25-01-2005 17:41
anagamin
Zlatý člen

Príspevkov: 3158

weirdo

kupis to normalne U NAS v lekarni?
Asi tazko.
Tak o com hovoris?

Old Post 25-01-2005 17:49
anagamin nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa anagamin Kliknite sem a pošlite užívateľovi anagamin súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa anagamin Pridať užívateľa anagamin medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
fester
Člen

Príspevkov: 229

Ked som bol naposledy v Cechach tak som tych speedov kupil rovno 10 a teraz uz mam len 2, vacsinou ich slaham ked ide lanparty, lebo rano som vzdy skapaty, ale po novom si rano myslia, ze som total odhuleny alebo co, proste to zvysi naladu, mysli ti to rychlejsie, ale je to len kopa sraciek - plno kofeinu a glukozy + nejake extraty z nejakych rastlin. Ale posobi to. A z lahsie dostupnych - to gingko je dobre...

Old Post 25-01-2005 20:08
fester nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa fester Kliknite sem a pošlite užívateľovi fester súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa fester Pridať užívateľa fester medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
cizy
Svojrázny člen

fester

a kde konkretne si to v cechach kupil?

Old Post 25-01-2005 21:10
cizy nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa cizy Kliknite sem a pošlite užívateľovi cizy súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa cizy Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa cizy Pridať užívateľa cizy medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
weirdo
Zlatý člen

Anagamin
nikdy nemozes vediet, skade clovek je, takisto ani ja neviem, skade je Cizy.. cize mozno byva pri CR alebo ma niekoho, kto mu to donesie... takze neviem aky mas s tym problem

Cizy
da sa to kupit hocikde v lekarni alebo v Tescu

Naposledy editoval weirdo dňa 26-01-2005 o 15:08

Old Post 25-01-2005 21:42
cizy
Svojrázny člen

weirdo

dík.

inac ja som z BA, takze do ceska je to kusok

Old Post 26-01-2005 15:01
Norielle
Zlatý člen

Príspevkov: 3102

Panecky, co stresujes clovece?
Na matury som sa ucila posledne tri dni v akademickom tyzdni a to som mauropvala minuly rok. ved je to len to, co si bral aj doteraz na strednej, tak co? Iba si pekne zopakujes a mozem potvrdit, ze akademicky tyzden na to bohato staci, maturita je aj tak formalita...

Old Post 26-01-2005 18:57
Norielle nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Norielle Kliknite sem a pošlite užívateľovi Norielle súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Norielle Pridať užívateľa Norielle medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
cizy
Svojrázny člen

ja mam ale maturitu z odbornych predmetov aj a ja tam musim vediet tie vypocty a pochopit ich najprv

Old Post 26-01-2005 19:05
fester
Člen

Príspevkov: 229

kupis to v kazdej lepsej predajni a v Tescu tiez :-)

Old Post 26-01-2005 19:54
fester nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa fester Kliknite sem a pošlite užívateľovi fester súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa fester Pridať užívateľa fester medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
MASTA-KILLA
Verný člen

Príspevkov: 389

priroda ginko
chemia serine

Old Post 27-01-2005 20:18
MASTA-KILLA nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa MASTA-KILLA Kliknite sem a pošlite užívateľovi MASTA-KILLA súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa MASTA-KILLA Pridať užívateľa MASTA-KILLA medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
MASTA-KILLA
Verný člen

Príspevkov: 389

Pozor na to

Norielle ale teraz maju tie matury tazsie ako my,
ja som sa tiez ucil len pondelok a v piatok literaturu a naucil som sa ju celu, lebo pocas skoly som strajkoval a nic sa neucil sak aj naco je stredna nanic. nebyt sloviny tak tu maturu sPAJERO-ujem na 4x4.
maturu potrebujes bud ako listok na vysoku alebo moses ist muklovat, alebo budes mat stastie a nieco vyspekulujes aj s maturu.

A preto zastavam nazor ze ked mate diplom nikto vam na maturitne vizo kukat nebude.

Old Post 27-01-2005 20:26
MASTA-KILLA nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa MASTA-KILLA Kliknite sem a pošlite užívateľovi MASTA-KILLA súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa MASTA-KILLA Pridať užívateľa MASTA-KILLA medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
ulysses
Začiatočník

Príspevkov: 6

CiBULko
Mame aj slovensku http://www.smartdrugs.sk
Ale je pravda ze na slovensku nieje az taky sortiment ako u susedov.
Internet roby zem mensiou tak si troch pozistujte a nakupujte
on-line

Old Post 14-02-2005 14:48
ulysses nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa ulysses Kliknite sem a pošlite užívateľovi ulysses súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa ulysses Pridať užívateľa ulysses medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
CiBULko
Verný člen

Príspevkov: 407

cizy

Keď som si prečítal inú tvoju tému v tejto kategórii tak mi ešte napadlo, že menej chlastať dosť výrazne pomáha

Old Post 14-02-2005 16:13
CiBULko nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa CiBULko Kliknite sem a pošlite užívateľovi CiBULko súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa CiBULko Pridať užívateľa CiBULko medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
rogue
Člen

Príspevkov: 155

Skus vselijake caje - Ginko caj alebo Guaranovy caj, pomaha. Alebo zeleny caj, kava... Ale ked to vsetko skombinujes, budes sa triast ako osika (takze nie zeleny caj + kava, to je zabijak). K tomu nezabudni ist skoro spat (u mna to funguje tak, akoby ta Guarana vsetko moju energiu vyuzila na par hodin a potom som mrtva), aby si na druhy den mohol zase fungovat. Tusim je aj akysi Brain Power caj, to bude tiez dake Ginko alebo Guarana.

Old Post 23-02-2005 12:14
rogue nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa rogue Kliknite sem a pošlite užívateľovi rogue súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa rogue Pridať užívateľa rogue medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
hadimrška
Elitný člen

Príspevkov: 549

orechy..........sú super na mozog a pamäť

HerrTod

Old Post 06-03-2005 16:37
hadimrška nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa hadimrška Kliknite sem a pošlite užívateľovi hadimrška súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa hadimrška Pridať užívateľa hadimrška medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
jajaza
Elitný člen

Príspevkov: 1414

neviem nepoznam nic na zlepsenie pamati, ale su nejake tabletky na lepsiu koncentraciu tiez nieco z guarany, ale su navykove vraj,

takze radsej sa pekne uckaj, neboj zvladnej lavou zadnou, zvladlo to vela ludi pred tebou, tak preco nie aj ty

z jedneho filmu: "bez lasky, bez smutku, bez zlosti je dych len tikanie hodin... "

Old Post 09-03-2005 15:26
jajaza nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa jajaza Kliknite sem a pošlite užívateľovi jajaza súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa jajaza Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa jajaza Pridať užívateľa jajaza medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
VisMaior
Zlatý člen

Príspevkov: 2447

ja som pocul v niejakom dokumente ze bill gates a jeho banda ked tvorili windows (alebo ho kradoli ) tak pili cele noci a cele dni coca colu . Neviem co je na tom pravda ale...

Old Post 10-03-2005 18:08
VisMaior nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa VisMaior Kliknite sem a pošlite užívateľovi VisMaior súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa VisMaior Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa VisMaior Pridať užívateľa VisMaior medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
houhouhou
Pokročilý

Príspevkov: 21

veľký úsmev

To zlepsenie pamati by bolo super, aj ked nie skrz maturitu.
Ja som celu strednu prezila s predsavzatim, ze od zajtra sa zacnem ucit. Vysvedcenia aj maturitu mi zdobili znamky s hodnotou "dobra".
Som 9 roov po skole a doteraz nikoho nezaujimalo na ake znamky som sa ucila, vzdy ich zaujimalo co konkretne viem. Teraz sa chystam urobit si nadstavbu na univerzite v Manchestri a aj im su moje vysledky zo strednej ukradnute.

Old Post 15-03-2005 15:54
houhouhou nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa houhouhou Kliknite sem a pošlite užívateľovi houhouhou súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa houhouhou Pridať užívateľa houhouhou medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
kacka
Elitný člen

Príspevkov: 868

cizy
Neviem,ci to tu uz niekto spominal,ale Pirabene je celkom dobre...

If we don't find anything pleasant at least we shall find something new...

Old Post 16-03-2005 20:40
kacka nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa kacka Kliknite sem a pošlite užívateľovi kacka súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa kacka Pridať užívateľa kacka medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
ferdo20
Začiatočník

Príspevkov: 1

Nemôžem si pomôcť, ale nie je nič rozumnejšie, ako prírodné prípravky. Tie určite neublížia. Na stránke www.mojezdravie.sk je QuatroKlas. Obsahuje ginko bilobu, koenzim Q10, Ženšeň a E vitamín. Super kombinácia. Beriem to (okrem iných ďalších) a je to super.

Old Post 18-03-2005 09:55
ferdo20 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa ferdo20 Kliknite sem a pošlite užívateľovi ferdo20 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa ferdo20 Pridať užívateľa ferdo20 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Pink
pani prezidentová h.c.

Príspevkov: 10803

ked som sa ucila na statnice brala som vyborny liek! vola sa... jeeeezisi, ako sa to len vola....

Old Post 29-03-2005 22:36
Pink nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Pink Kliknite sem a pošlite užívateľovi Pink súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Pink Pridať užívateľa Pink medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Pink
pani prezidentová h.c.

vola sa Nootropil a zaberal vyborne

Old Post 29-03-2005 22:44
Pink nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Pink Kliknite sem a pošlite užívateľovi Pink súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Pink Pridať užívateľa Pink medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
airbusy
Verný člen

Príspevkov: 433

ja som nedavno dostal tip na vitaminove tabletky. vola sa to ENERGIT, maju viacero roznych druhov. skusam teraz variantu TIR - to je akoze pre vodicov na zvysenie pozornosti a proti unave. obsahuje to okrem nejakych vitaminov guaranu a kofein. ja to mam len v zasobe, keby bolo treba. obcas si to dam miesto cukrikov, chuti to fajn este neviem, ci to na mna funguje, ale dotycnej osobe to pomahalo pri uceni. ale na kazdeho zabera nieco ine....

Old Post 30-03-2005 10:26
airbusy nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa airbusy Kliknite sem a pošlite užívateľovi airbusy súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa airbusy Pridať užívateľa airbusy medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
airbusy
Verný člen

Príspevkov: 433

ale tie orechy by som tiez odporucil. len niektori ludia maju na ne alergiu a svrbi ich po nich jazyk...

Old Post 30-03-2005 10:29
airbusy nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa airbusy Kliknite sem a pošlite užívateľovi airbusy súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa airbusy Pridať užívateľa airbusy medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Axel Wers
FreeSpace

Príspevkov: 6105

niečo na zlepšenie pamäti... hmmmm.......

pamätám, ešte za starých čias, že devina priložená k čelu výrazne napomáhala našim klientom zlepšiť pamäť...

Old Post 30-03-2005 21:35
Axel Wers nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Axel Wers Navštívte stránku užívateľa Axel Wers Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Axel Wers Pridať užívateľa Axel Wers medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Pink
pani prezidentová h.c.

Axel

Old Post 11-04-2005 18:09
digi
Guest

Príspevkov: 456

Re: cizy

Najlepsie na zlepsenie pameti su Tvoje vlastne endorfiny vyplavene cca medzi 40 a 60 minutou vytrvalostneho behu niekde v lese, alebo aspon v parku – nie po ulici – to je skor stress! Mam to overene na sebe i na svojich detoch.

Old Post 20-04-2005 18:17
digi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa digi Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa digi Pridať užívateľa digi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
cizy
Svojrázny člen

neviete niekto kde sa da kupit v Bratislave Speed 8?

Old Post 24-04-2005 00:14
noidy
Coffee & BPM

Príspevkov: 2406

cizy

kup si Memo Plus, dostat to bez receptu v lekarni, obsahuje to Ginkgo, Guaranu, Horcik, Vitamin B12 a Echinaceu, jedno balenie obsahuje 30 tabliet, uziva sa jedna denne.

teda, pokial si uz nezmaturoval

The sound of one love that neither one can hide

Je mi jedno kudy půjdem cesta stejně vede všude
budeš moje tajné nebe budeš to co vždycky zbude .. Fagan ..

Old Post 12-05-2005 16:50
noidy nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa noidy Kliknite sem a pošlite užívateľovi noidy súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa noidy Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa noidy Pridať užívateľa noidy medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
meteorka
Pokročilý

Príspevkov: 18

Odporucam FOSFOKOLIINI
Pozitivne posobi na zlepsenie pamate a koncentracie; zlepsuje kapacitu pamate a schopnost sustredit sa a okrem toho este znizuje hladinu cholesterolu a podporuje cinnost pecene a zlcnika....

Old Post 17-05-2005 21:24
meteorka nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa meteorka Kliknite sem a pošlite užívateľovi meteorka súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa meteorka Pridať užívateľa meteorka medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Krtko
Pokročilý

Príspevkov: 21

Celkom dobre je aj MindCare od Himalaye Zacal som to brat tiez pred maturou Nielenze to podporuje pamat ale zahana to stres a clovek je potom uvolnenejsi

Old Post 29-05-2005 23:27
Krtko nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Krtko Kliknite sem a pošlite užívateľovi Krtko súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Krtko Pridať užívateľa Krtko medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Metall
Člen

Príspevkov: 142

Suhlasiim s Noidym MemoPlus a funguje, aspon na mne

Old Post 11-07-2005 23:39
Metall nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Metall Kliknite sem a pošlite užívateľovi Metall súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Metall Pridať užívateľa Metall medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Vodevil
Zlatý člen

Príspevkov: 2213

metall

noidy je ona..

Shine on you crazy diamond.

Old Post 12-07-2005 00:00
Vodevil nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Vodevil Kliknite sem a pošlite užívateľovi Vodevil súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Vodevil Pridať užívateľa Vodevil medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Metall
Člen

Príspevkov: 142

Aha,, sakra pruuseer
z hlbokuo uctou sa ospravedlnujem

Old Post 12-07-2005 01:15
Metall nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Metall Kliknite sem a pošlite užívateľovi Metall súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Metall Pridať užívateľa Metall medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
axor
Člen

Príspevkov: 154

Cim "prekrvit" mozog na skuskove obdobie ???

Ahoj zaujimalo by ma co pouzivate (alebo ste pouzivali) na podporu ucenia hlavne v skuskovom obdobi.
Mam na mysli rozne povzbudzovace ako napriklad kavu, colu, caj ...
Zacina skuskove obdobie tak by som rad svojmu mozgu pomohol. Prosim ak sa jedna o latky, ktore bezne nedostat v lekarni, cajovni, alebo v bylinkarstve tak to sem radsej ani nepiste - teda ziadne chemicke hluposti z ktorych pri najlepsom dostanem infarkt. Dufam ze ma chapete ...

Dnes som bol v lekarni a vzal som si odtial sypany zeleny caj, hroznovy cukor a Pyrodoxin - vitamin B6. Lekarnicka ma ubezpecovala, ze by to malo splnit svoj ucel bez vedlajsich ucinkov.

Takze som zvedavy aj na vase povzbudzovace ...
Dakujem.

Old Post 04-01-2006 18:03
axor nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa axor Kliknite sem a pošlite užívateľovi axor súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa axor Pridať užívateľa axor medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
mielikki
Člen

Príspevkov: 156

cawko!mne sa osvedcil cierny caj (moze byt aj zeleny) ale ten cierny lepsie chuti a kava..ale len asi tak jedna denne...ucim sa doobeda a poobede s prestavkou.dobre je robit medzi tym nejaku fyzicku aktivitu aby si hlava oddychla

Old Post 04-01-2006 20:29
mielikki nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa mielikki Kliknite sem a pošlite užívateľovi mielikki súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa mielikki Pridať užívateľa mielikki medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
ylith
Roztomilá kvetinka

Príspevkov: 2493

cola, cokolada
kava a caje na mna neposobia, lebo som na to uz prilis zvyknuta - pijem ich stale
ale cola je fajn - taky spravny mix povzbudzujuceho a sladkeho. a pomaha mi aj pri bolestiach hlavy

Old Post 04-01-2006 20:44
ylith nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa ylith Kliknite sem a pošlite užívateľovi ylith súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa ylith Pridať užívateľa ylith medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Mystére
Člen

Príspevkov: 140

Ja som zvykla pit zeleny, ale aj bylinkove caje. Taky harmancek prijemne upokoji nervy. A tiez mineralku, to hlavne rano, aby som sa po prebdenej noci prebrala. Kavu nemam rada a na mna ani neucinkuje. A kedze sa musim cokolade vyhybat, tak som jedla bielu bez kakaa, aby aj mozog dostal svoju vyzivu.

Old Post 04-01-2006 21:32
Mystére nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Mystére Kliknite sem a pošlite užívateľovi Mystére súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Mystére Pridať užívateľa Mystére medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
moon1
Verný člen

Príspevkov: 428

Piracetam je ucinny, ale moze mat aj vedlajsie ucinky.
Skus Taurin v cistej forme, mozno bude problem ho zohnat,
a kombinuj s vyssimi davkami napr. guarany. Len musis ratat
s tym , ze to nebude lacna zalezitost. /lliter a viac na mesiac/

Old Post 04-01-2006 21:55
moon1 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa moon1 Kliknite sem a pošlite užívateľovi moon1 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa moon1 Pridať užívateľa moon1 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Vytvoriť novú tému    Pridať príspevok k tejto téme
Stránky (3): [1] 2 3 »   Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Poslať túto tému e-mailom

Skok na iné témy:

Nastaviť POST.SK ako HomePage | Pridať medzi obľúbené | Reklama
©2003 Petit Press, a.s.