Založené v r. 1997
Piatok 18. Apríl 2014, meniny má Valér, zajtra Jela - Pošlite pohľadnicu! Predplatné novín : kontakt

Post Fórum - Predtucha smrti ?
POST.SK Fórum Hľadať  
POST.SK Fórum Archív 2002 - 2007 Post Fórum > Kategórie > Rôzne > Paranormálne javy > Predtucha smrti ?
  Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Autor
Téma Vytvori? novú tému    Prida? príspevok k tejto téme
drobca
Člen

Príspevkov: 143

otázka Predtucha smrti ?

Mam znameho, ktory tvrdi, ze citi ked prichadza smrt.

Vraj to vyzaruje z cloveka a on je schopny tieto signaly zachytit a predpovedat tak, co sa s dotycnym coskoro stane.
Par krat sa mu to uz potvrdilo.

...Takze otazka pre Vas:

Co si o tom myslite, je to mozne?

Stretli ste sa uz s niekym,kto moze citit nieco podobne, zvlast by ma zaujimalo ake asi musi mat pocity ten co tusi, ze nieco take sa blizi a je fakticky bez sance nejako tomu zabranit ?

Oznámiť tento príspevok moderátorovi |

Old Post 07-03-2003 16:13
drobca nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa drobca Kliknite sem a pošlite užívateľovi drobca súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa drobca Pridať užívateľa drobca medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Yossi
Pokročilý

Príspevkov: 72

no pravdupovediac, taký človek, ktorý to už cíti, je z toho asi trošku zmätený, pretože je to nová skúsenosť a zároveň dosť nepríjemná a neprorodzená, lebo človek počas svojho života pomaličky nadobúda presvedčenie, že asi bude žiť večne, tak preto ten prvotný šok. Je na každom z nás, ako to prijmeme. Najlepšie tak, ako to ide. Ale to je len teória, v praxi si to každý znás vyskúša sám. Keď to príde na mňa, dám vám ti vedieť... teda, až potom, keď to príde aj na teba a stretneme sa za dverami...

podľa môjho názoru to je možné vycítiť. V tibetskej knihe mŕtvych sa dokonca píše o bezprostredných príznakoch smrti, podľa ktorých sa vraj dá určiť, kedy nadíde ten čas... dokonca v niektorých prípadoch sa to počíta na dni a hodiny...

preto treba byť pripravený... zbalené veci, zobrať si kopu jedla a hlavne veľa peňazí...

samozrejme žartujem...

jedno židovské príslovie: pohrebný rubáš nemá vrecká...

Peknú nedeľu prajem

Old Post 09-03-2003 10:07
Yossi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Yossi Kliknite sem a pošlite užívateľovi Yossi súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Yossi Pridať užívateľa Yossi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
hugo2
Zlatý člen

Príspevkov: 3075

to "drobca"

Jezisimankote, drobca?! Nic netusiaci cloviecik si v pondelok ráno plný síl a energie klikne na fórum a bum - hned takáto "optimistická" téma ....
Tvojmu známemu teda nezávidím, mna by mátalo este aj v snoch, keby som mala takéto schopnosti (urcite to nie je nic príjemné ). Verím, ze existujú ludia, najmä senzibili, ktorí ovplývajú schopnostami vycítit, ze sa blízi niekoho "koniec" (mení sa nám nejako aura, takze preto).

Kedysi mi vestica povedala, ze karty ju vzdy varujú pred nejakou nestastnou náhodou, ci uz nehodou, smrtou, alebo zákernou chorobou. Snazí sa daného cloveka usmernit, aby sa napr. autonehode snazil vyhnút trebárs tým, ze v inkriminovanej dobe nebude soférovat. Vies, asi to nie je nic povzbudzujúce, ked Ti niekto vmetie do tváre, ze: "Milá pani, za týzden zomriete pri autonehode!" a kazdý z nás sa vyrovnáva s tragickými správami po svojom (niekto aj tak, ze spácha samovrazdu). Takze preto to "jemné naznacenie".

Old Post 10-03-2003 12:53
hugo2 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa hugo2 Kliknite sem a pošlite užívateľovi hugo2 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa hugo2 Pridať užívateľa hugo2 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
drobca
Člen

Príspevkov: 143

hugo2 no kde inde sa podelit o taketo temy?

Ja mam z toho tiez hrozu uz len pri pomysleni na to, ale vidis, je to zrejme sucast zivota a tak ma napadlo, ze by bolo velmi zaujimave podelit sa o tuto temu s forumakmi a tak cakam, a cakam kto sem zabludi a vyjadri sa ????

Old Post 10-03-2003 19:14
drobca nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa drobca Kliknite sem a pošlite užívateľovi drobca súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa drobca Pridať užívateľa drobca medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
starsi
Zlatý člen

Príspevkov: 4331

Ja tiež viem, že zomriem, ale neviem kedy. To je asi jediná vec ktorou som si istý na 100 %.

Treba sa však na to dívať optimisticky. Nie som jediný, komu sa to stane. Zatial ešte žijem

Keď hlúpy mlčí vyzerá ako múdry

Old Post 12-03-2003 10:10
starsi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa starsi Kliknite sem a pošlite užívateľovi starsi súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa starsi Pridať užívateľa starsi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
starsi
Zlatý člen

Príspevkov: 4331

Je pravda, že sú ludia, ktorí to vycítia, že su určité príznaky smrti, viem, že jeden z nich je, že sa začína špicatiť nos.
Tiež psy toto vedia vycítiť.

Keď hlúpy mlčí vyzerá ako múdry

Old Post 12-03-2003 10:14
starsi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa starsi Kliknite sem a pošlite užívateľovi starsi súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa starsi Pridať užívateľa starsi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
hugo2
Zlatý člen

Príspevkov: 3075

vymakané

"starsi"

Ked sa mi uz zacne spicatit nos, tak ziadneho senzibila potrebovat nebudem.... Rozumies - to mi uz pri pohlade do zrkadla bude jasné, ze je slus .

Ale, ak tomu dobre rozumiem, tak v tejto téme islo o to, ci existujú ludia, ktorí dokázu vytusit/vycítit smrt, al. nejakú tragédiu na základe nejakého vnútorného hlasu, ci nie?

Old Post 12-03-2003 14:05
hugo2 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa hugo2 Kliknite sem a pošlite užívateľovi hugo2 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa hugo2 Pridať užívateľa hugo2 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
namitae
Elitný člen

Príspevkov: 1230

Ja osobne som vedela, že lady Diana zomrie asi deň predtým. Vôbec som nebola jej fanynkou, len mi to proste prebehlo hlavou, že asi zomrela. Na druhý deň to bolo v rádiu a proste všade a ja som to zobrala tak, že však áno, stalo sa to už včera. Až keď som sa dozvedela, že sa to stalo až v noci, tak mi to začalo byť divné.

A inak, moja mama to vždy vycíti, keď niekto blýzky má zomireť. Buď to už vidí na človeku, keď je chorý, alebo má proste strašne zlý pocit a len hovorí, že smrť blízko kosí.
Po smrti Satinského a toho českého herca (nespomeniem si ako sa volá) povedala, že pôjde ešte jeden. Stalo sa.

Old Post 12-03-2003 14:30
namitae nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa namitae Kliknite sem a pošlite užívateľovi namitae súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa namitae Pridať užívateľa namitae medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Yossi
Pokročilý

ako dobre, že nie som herec

podľa mňa príznaky smrti, ktoré si určite nezmýlim sú, že mi prestane búchať srdce, prestanem dýchať a keď mi začne chladnúť telo, tak si už asi budem istý, že mám po tom... no, veď Vám potom poviem, aké to je... napíšem pár riadkov sem, aby ste vedeli a aby ste sa ničoho nebáli...

ináč v tibetskej knihe mŕtvych sa píše okrem iného, že keď (nechcem vás strašiť ) pri stisnutí oboch očí sa neukážu biele kruhy, hovorí sa tomu nemenné slnko zapadajúce za vrcholky Méru, smrť nastane po troch alebo siedmich dňoch. Alebo ak pri zapchatí pravého a ľavého ucha bude počuť šum, ktorý potom ustane, hovorí sa tomu " hlas dákiní zaznievajúci z útrob hory Méru", tak taký zomrie po siedmich alebo trinástich dňoch... je tam kopa rôznych príznakov, stačí si prečítať... ináč, tibeťania neberú smrť ako nič tragické, obzvlášť, keď veria v reinkarnáciu... skôr to berú ako niečo, na čo je dobré sa pripraviť, preto majú takú rozpracovanú teóriu o umieraní.

dobrú noc

Old Post 16-03-2003 00:26
Yossi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Yossi Kliknite sem a pošlite užívateľovi Yossi súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Yossi Pridať užívateľa Yossi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
smiley
Zlatý člen

Príspevkov: 3564

Asi nie....

Ja mam teraz divnu naladu, tak budem asi dost cynicky...

Drobca, ten tvoj znamy si bud vymysla, ale je o tom uprimne presvedceni ze to vie, ale s najvacsou pravdepodobnostou je opak pravdou. Inac v USA ista spolocnost ponuka $1,000,000 pre toho, kto preukaze paranormalne schopnosti, cize ak by si chcel tvoj znamy privyrobit, tak ma moznost. Skus sa znameho dopredu spytat, kto zomrie a a kazdu jeho predpoved si zaznac, uvidis, ze velmi casto sa myli.

Obycajne ma naprirodzene schopnosti na svedomi selektivna pamat cloveka, t.j. pamatame si len tie uspesne pokusy a na tie ostatne zabudneme.

Na druhej strane nieco medzi nebom a zemou existuje, ale pravidlo hovori ze nie, a ziskanie vynimky je potrebny specialny pripad ako smrt vam blizkeho cloveka, ktory potrebuje pri umierani pomoc. Teda ziadny sensibily so s predpovadacimi schopnostami na pasovej vyrobe, ziadne vykladanie kariet, to su hluposti. Skratka zazraky su preto zazrakmi, lebo su to vynimky s nejakeho zakona, ktory inac vseobecne plati.

Neviem preco sa vam to zda take krute, vediet, ze niekto zomrie. Ved kazdy z nas velmi dobre vie, ze zomrie, akurat nevie kedy. A ci tu budete rok alebo desat - naozaj na tom az tak zalezi? Navyse na predpovedanie smrti nepotrebujeme jasnovidectvo, casto je je to zrejme zo zravotneho stavu, ako to bolo v pripade mojej mamy. Skratka viete, ze ten clovek nebude zit dlhsie ako mesiac, ale je to take strasne? Ved viete, ze vy, ani nikdo z vasich rovesnikov nebude zit dlhsie ako sto rokov... Je to naozaj az taky priepastny rozdiel - 100 rokov a mesiac. Niekto toho za jediny den spravi viacej nez iny za 100 rokov.

Yossi

A co sa tyka Tibetskej Knihy Mrtvy, oni tiez nemaju zarucene informacie z druheho brehu, skratka su to ich nazory a predstavy ktore rovnako ako reinkarnaciu nemozu nejak preukazat.

Ja osobne by som tu ani nechcel zit vecne, treba sa zamysliet nat tym, ake poslannie ma v tomto zivote, aky zmysel ma jeho zivot.

Old Post 16-03-2003 10:34
smiley nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa smiley Kliknite sem a pošlite užívateľovi smiley súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa smiley Pridať užívateľa smiley medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Yossi
Pokročilý

milý smiley

veľmi si ma potešil Tvojím príspevkom. Som rád, že si. Osobne mám na tibetskú knihu taký názor ako Ty. Kto má "zaručené správy" o tom, čo je po smrti, je klamár alebo sa mýli. Je to totiž absurdné už zo samotnej podstaty smrti.

tú Tibetskú knihu mŕtvych som tu použil len ako bububu... sám tomu samozrejme neverím. Moja viera mi hovorí, že človek má v tomto živote len jeden život, po smrti je Game over a spočítavanie skóre a potom, a už aj pna tomto svete, každému podľa zásluh. Reinkarnácia je tiež absurdum, to som rozoberal už na inom mieste. Nie je možné niesť zodpovednosť za svojho predka a myslieť si, že jeho činy (za predpokladu, že som mohol byť v minulom živote svojím predkom) majú dôsledky na môj terajší život. Odmietam byť zodpovedný za cudzie hriechy... V Tóre sa píše, že syn nebude potrestaný za hriechy svojho otca. To považujem z hľadiska môjho náboženského presvedčenia za vyvrátenie reinkarnácie. Viem, že ľudia iných vierovyznaní mi to zamietnu, ale to je len otázka východísk pri úvahách a úsudkoch.

smiley, veľmi sa mi páčila Tvoja poznámka o "selektívnej pamäti" nadaných ľudí. Byť na mne, jasnovidcov, vykladačov kariet a iných podobných ľudí by som kameňoval... pardon za výraz, ale škody, ktoré páchajú na ľuďoch, sú nenahraditeľné... a nenávratné.

čo je fakt, tak ako tvrdíš, že o sto rokov tu nikto z nás nebude. prach si a na prach sa obrátiš...

Old Post 16-03-2003 14:26
SergejUA
Člen

Príspevkov: 133

???

Podla mna je to mozne,ze niektori ludia citia smrt inych...Niektori pri tom vidia auru,ini lekarske vysledky.....

Old Post 19-03-2003 20:22
SergejUA nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa SergejUA Kliknite sem a pošlite užívateľovi SergejUA súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa SergejUA Pridať užívateľa SergejUA medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
zima
Zlatý člen

Príspevkov: 3359

Keby mi niekto povedal, ze zajtra umrem, tak by som si z toho nic nerobila, lebo by som mu neverila,...ale to by bol sok keby sa to stalo, ze? Lenze kapanek mne by to bolo uz jedno

Moj stary otec, mal na kahanku a lezal uz viacmenej na smrtelnej posteli [mal svoj vek] uz skoro nerozpraval, nekomunikoval, nehybal sa... smutny pohlad na neho,... moj otec sedel pri nom na posteli, a dedko tesne pred tym, nez zomrel sa na neho usmial

Neviem, mozno to citil, a chcel sa rozlucit, mozno to bol nejaky krc vyvynuty ztahom svalov, kto vie... kazdopadne bolo to mozno chcene, mozno nahodne gesto.

Old Post 20-03-2003 23:38
zima nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa zima Kliknite sem a pošlite užívateľovi zima súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa zima Pridať užívateľa zima medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Nokia 6230i
Zlatý člen

Príspevkov: 3489

Moj nazor je taky ze ked clovek umiera tak to citi. a ked chce aby to vedel aj niekto kto pri nom nieje tak sa to proste nejak stane ze to zacitis. Hovorim z vlastnej skusenosti

PS: sice to znie trosku pritiahnute za vlasy ale stalo sa

MACINTOSH - Most applications crash. If not, the operating system hangs.

fotky.internet.sk - nejake tie foto

Old Post 22-03-2003 21:34
Nokia 6230i nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Nokia 6230i Kliknite sem a pošlite užívateľovi Nokia 6230i súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Nokia 6230i Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Nokia 6230i Pridať užívateľa Nokia 6230i medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
smiley
Zlatý člen

Nokia

Ja som bol dvakrat pri umierajucom cloveku a "necitil som" ani raz. Asi to je u kazdeho ine.

Old Post 23-03-2003 02:44
smiley nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa smiley Kliknite sem a pošlite užívateľovi smiley súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa smiley Pridať užívateľa smiley medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Nokia 6230i
Zlatý člen

Príspevkov: 3489

Ja som predsa napisal ze vtedy ak pri nom nie si - stalo sa mi to takze viem o com hovorim

MACINTOSH - Most applications crash. If not, the operating system hangs.

fotky.internet.sk - nejake tie foto

Old Post 23-03-2003 03:00
Nokia 6230i nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Nokia 6230i Kliknite sem a pošlite užívateľovi Nokia 6230i súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Nokia 6230i Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Nokia 6230i Pridať užívateľa Nokia 6230i medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
trinity
Verný člen

Príspevkov: 428

Odporucam pozriet si filmik OKO!!!

Old Post 23-03-2003 09:20
trinity nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa trinity Kliknite sem a pošlite užívateľovi trinity súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa trinity Pridať užívateľa trinity medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
fabi
Pokročilý

Príspevkov: 41

Smiley
ci je tu niekto rok alebo desat, mne a som si ista, ze nielen mne velmi zalezi. Bola som zalubena po usi aj aj viac, a teraz tu uz nie je. A tak velmi by som si priala, aby tu bol. A co sa tyka toho citenia, bolo mi zvlastne, ale nevedela som co to je. Az ked mi neodpisoval na sms, zacala som tusit...

Old Post 14-04-2003 13:39
fabi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa fabi Kliknite sem a pošlite užívateľovi fabi súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa fabi Pridať užívateľa fabi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Dweomer
Elitný člen

Príspevkov: 1000

ja som zas niekde pocul/cital ze nejaky clovek bol prekliaty/osvieteny tym ze na vsetko co sa pozrel videl toho rozpad/rozklad/koniec..

napriklad ked sa pozrel na krasnu zenu, videl ako starne ako jej nabiehaju vrasky ovisaju prsia; ked sa pozrel na krasne auto, videl ako sa mu nici farba tvar ako hrdzavie, ked sa pozrel na krasne majestatne stavby a katedraly, videl ako sa rucaju ako padaju, rozpadavaju sa...

myslim ze ked niekto citi smrt je to urcite nieco co nehovori len tak niekomu takze tazko posudit ci na tom nieco je alebo nie.. urcite je to neprijemne

hugo2 : ty neprijemne temy asi rovno zahadzujes do kosa ze?

Old Post 15-04-2003 19:14
Dweomer nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Dweomer Kliknite sem a pošlite užívateľovi Dweomer súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Dweomer Pridať užívateľa Dweomer medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
smiley
Zlatý člen

Dweomer,

a ked sa pozrel na ludstvo ako celok, tak co uvidel?

A co uvidel, ked sa pozrel na hviezdy, do vesmiru?

Old Post 15-04-2003 23:46
namitae
Elitný člen

No na to nemusíš byť prekliaty ani mať príliš bujnú fantáziu aby si si predstavil a videl ako niekto stálne alebo ako nejaká vec sa rozpadá

Old Post 16-04-2003 09:41
namitae nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa namitae Kliknite sem a pošlite užívateľovi namitae súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa namitae Pridať užívateľa namitae medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Dweomer
Elitný člen

Príspevkov: 1000

adriana nieco ine je vidiet nepatrne zmeny za desat rokov na ktore mas cas si zvyknut a nieco ine je vidiet zmeny okamzite v priebehu par sekund

smiley na ludstvo ako celok sa pozerat asi nemohol, ved bol len clovek ale mozno ak sa pozrel na skupinu ludi videl ako sa menia na popol a ako ich rozfukava vietor no do vesmiru to by mohlo byt este zaujimavejsie.. mozno plne nebo vybuchujucich hviezd (nova a supernova) a mozno zarodky novych .. netusim

Old Post 18-04-2003 05:16
Dweomer nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Dweomer Kliknite sem a pošlite užívateľovi Dweomer súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Dweomer Pridať užívateľa Dweomer medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
namitae
Elitný člen

A ty si to nevieš predstaviť? Pozrieš sa na predmet a predstavíš si ako koroduje a rozpadáva sa. A potom len povieš: asi som prekliaty! Ak by sa dokázalo, že videl presne to, čo sa s tým potom aj stalo, to by bolo zaujímavé.

Old Post 26-04-2003 12:57
NeoNik
Verný člen

Príspevkov: 255

Kuuuuurnik to je tema, teraz som si cital prispevky a mi po chrbte behali zimomriavky.
fabi
to je mi luto, nechcel by som to zazit, urcite je to hrozne.
Mne stale babka hovorila ze ked ta strasie tak sa na teba blizi smrt. Nie ze raz za mesiac ale viac krat za den. Nikdy som si to neoveroval ale ak mna strasie tak ma to vzdy napadne a sa troska aj zlaknem.

Old Post 07-05-2003 12:25
NeoNik nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa NeoNik Kliknite sem a pošlite užívateľovi NeoNik súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa NeoNik Pridať užívateľa NeoNik medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
namitae
Elitný člen

NeoNik

u nás sa to hovorí, že keď ťa strasie, že ťa smrťka preskočí. Je možné, že keď ťa preskakuje už viac krát za deň, že je asi blýzko

Old Post 11-05-2003 16:45
NeoNik
Verný člen

Príspevkov: 255

dufam, ze je mlada, pekna a ak ma bude preskakovat tak nech ma suknicku a pod nou nic

Old Post 13-05-2003 14:13
NeoNik nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa NeoNik Kliknite sem a pošlite užívateľovi NeoNik súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa NeoNik Pridať užívateľa NeoNik medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
VIPER
Elitný člen

Príspevkov: 1362

zaujimava tema a urcite je na tom, ze par ludi je ktory to vycitia.

tema:obchodovanie s nehnutelnostami-ako na to

tema:hobby-stavebne materialy

Old Post 22-12-2005 00:10
VIPER nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa VIPER Kliknite sem a pošlite užívateľovi VIPER súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa VIPER Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa VIPER Pridať užívateľa VIPER medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
graveworm
Člen

Príspevkov: 249

no ja som uz viackrat "tusil" ze zhebnem a stale nic

Old Post 22-12-2005 00:25
graveworm nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa graveworm Kliknite sem a pošlite užívateľovi graveworm súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa graveworm Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa graveworm Pridať užívateľa graveworm medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
L.E.G.von Trips
Zlatý člen

Príspevkov: 2826

quote:
Vraj to vyzaruje z cloveka a on je schopny tieto signaly zachytit a predpovedat tak, co sa s dotycnym coskoro stane.

no mna by skor zaujimalo to, kedy ako a u koho sa to dotycnemu potvrdilo.

Old Post 22-12-2005 00:26
L.E.G.von Trips nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa L.E.G.von Trips Kliknite sem a pošlite užívateľovi L.E.G.von Trips súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa L.E.G.von Trips Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa L.E.G.von Trips Pridať užívateľa L.E.G.von Trips medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
sesto
Elitný člen

Príspevkov: 1191

Yossi,

quote:
Moja viera mi hovorí, že človek má v tomto živote len jeden život, po smrti je Game over a spočítavanie skóre a potom, a už aj pna tomto svete, každému podľa zásluh. Reinkarnácia je tiež absurdum, to som rozoberal už na inom mieste. Nie je možné niesť zodpovednosť za svojho predka a myslieť si, že jeho činy (za predpokladu, že som mohol byť v minulom živote svojím predkom) majú dôsledky na môj terajší život. Odmietam byť zodpovedný za cudzie hriechy... V Tóre sa píše, že syn nebude potrestaný za hriechy svojho otca. To považujem z hľadiska môjho náboženského presvedčenia za vyvrátenie reinkarnácie.

To, čo tu píšeš, je nejaké zmetené, aspoň sa mi to tak javí. Najprv napíšeš, že po smrti je GAme Over, a následne hovoríš o "spočítavaní skóre"... Hádam jedno, alebo druhé, nie? A žeby všetci dostali už tu na zemi, čo si zaslúžia? Rozhodne to tak nevidím... A čo to teda chceš ešte riešiť po smrti, keď je podľa teba Game Over?

A tvoj dôkaz absurdosti reinkarnácie, pripadá zase úplne absurdný mne... To je, asi ako keby som povedal, že auto je úplne absurdné, lebo má štvorcové kolesá... To tak býva dosť často, že ľudia si sami vytvoria o niečom predstavu bez toho, aby sa trápili, či ich predstava zodpovedá tomu, čo o tom hovoria tí, ktorí k tomu majú čo povedať a následne to výťazoslávne vyhlasia za niečo nezmyselné... Pritom je úplne jedno, či povedzme ja v reinkarnáciu verím, alebo nie. Tvoj záver jednoducho nevychádza zo správnych predpokladov a preto nevedie k ničomu. Logický je len v takom zmysle, ako môj výrok, že auto so štvorcovými kolesami je nezmysel. To je ale celkom zrejmé, práve preto majú autá kolesá kruhového tvaru...
V reinkarnáciu človek veriť nemusí, ale zatiaľ som sa ešte nestretol ani s jedným jediným argumentom, ktorý by ju dokázal logicky spochybiť, pokiaľ sa dbá na správne východiská...

"Hviezdy hovorili kedysi k ľuďom, ich zmĺknutie je sveta osudom; vnímať toto zmĺknutie, to môže bolesťou byť pozemského človeka. Ale v nemom tichu zreje, čo ľudia k hviezdam hovoria; ich reči vnímanie sa môže silou stať duchovnému človeku."
Rudolf Steiner

Old Post 22-12-2005 22:39
sesto nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa sesto Kliknite sem a pošlite užívateľovi sesto súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa sesto Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa sesto Pridať užívateľa sesto medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Andulka
Tetuška Ježibabka

Príspevkov: 6896

Odpovedám na otázku: myslím, že je to možné, sú takí ľudia, ktorí to cítia. Aj zvieratá to vraj cítia. Dokonca pes, keď sa zubatá približuje k jeho milovanému pánovi, vraj príšerne vyje...nevidela som to na vlastné buľvy, ale myslím, že to nie je blbosť.
Keď už máme takúto krásnu tému, veríte niekto na tie bábky. keď si človek vyrobí nejakú napodobeninu niekoho a potom do nej šťúra a ten dotyčný sa v tých chvíľach nemá práve najlepšie?

Old Post 22-12-2005 22:50
Andulka nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Andulka Kliknite sem a pošlite užívateľovi Andulka súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Andulka Pridať užívateľa Andulka medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
chlopasik
Člen

Príspevkov: 169

odporuca sa: Bretislav Kafka - Parapsychologie

Old Post 25-12-2005 11:17
chlopasik nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa chlopasik Kliknite sem a pošlite užívateľovi chlopasik súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa chlopasik Pridať užívateľa chlopasik medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
2 low IQ 2 hack
Elitný člen

Príspevkov: 742

a co takto zamerat sa na tych co to prezili ???
Klinicku smrt mam na mysli......pocul som o ludoch ktorych vyhlasili za mrtych ale ako viete vzdy sa clovek este nechava pred spalovnou alebo tak niekde pod plachtou keby si to rozmyslel ( )
no zevraj si to aj jeden rozmyslel lol........ked ste kukali mythbusters aj tam to bolo ale tam vysiel z hrobu co asi neni mozne.......
Ale je takisto vela ludi co sa topilo a skoro zomreli ale vzkriesili ich
Ja som raz bol na chate a tam bola taka studna aj tym zeleznym onym a ja ze na nu vyleziem a chytil som sa toho zelezneho no a to na mna spadlo ani neviem ako ale nic sa mi nestalo asi to nespadlo priamo na mna alebo co no kazdopadne ked som si potom drzal handricku na hlave lebo malu hrcu som mal tak sa mi zacalo hmlit pred ocami a zacal som si prestavovat moj Hrob
trochu divne vsak ale zijem co je divne pretoze to zelezne bolo pekne tazke a fakt neviem ako jeto mozne zeto na mna nespadlo uplne.......viete majitel tej chaty mal babku a ta zomrela no proste neako sa asi nemali radi ale kazdopadne ona robi zle lebo za neaky cas tam zase zacalo horiet od skratu co bolo veeeelmi divne.....
Moja prababka mala neviem kolko infarktov a ked dostala ten posledny tak to len tak tak prezila a museli ju kriesit a potom ked ju vzkriesili tak im vynadala ze co ju nenechali

Old Post 21-01-2006 06:28
2 low IQ 2 hack nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa 2 low IQ 2 hack Kliknite sem a pošlite užívateľovi 2 low IQ 2 hack súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa 2 low IQ 2 hack Pridať užívateľa 2 low IQ 2 hack medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
ando1
Pokročilý

Príspevkov: 23

verim že taki ludia existuju ale teraz ich je už velmi malo.ludia už tak blizko neziju s prirodov,stracaju inštynkty a pudy niegde som čital že ludia sa bali elektrifikacie pretožeelek.kable vyžarovali čiernu auru.mojmu susedovi zomrela žena tak žial trocha zapijal alk.prišiel k nam a rozpraval že vydel unho doma neaku pani v bielom .nebrali sme ho važne a on do tyždna po svojej žene zomrel

Old Post 21-01-2006 14:33
ando1 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa ando1 Kliknite sem a pošlite užívateľovi ando1 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa ando1 Pridať užívateľa ando1 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Vytvoriť novú tému    Pridať príspevok k tejto téme
  Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Poslať túto tému e-mailom

Skok na iné témy:

Nastaviť POST.SK ako HomePage | Pridať medzi obľúbené | Reklama
©2003 Petit Press, a.s.