Založené v r. 1997
Sobota 2. August 2014, meniny má Gustáv, zajtra Jerguš - Pošlite pohľadnicu! Predplatné novín : kontakt

Post Fórum - afrodiziaka
POST.SK Fórum Hľadať  
POST.SK Fórum Archív 2002 - 2007 Post Fórum > Kategórie > Erotika > afrodiziaka
Stránky (8): « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »   Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Autor
Téma Vytvori? novú tému    Prida? príspevok k tejto téme
drobi
Člen

Príspevkov: 146

Je to zase o tom ako je kto sikovny a ako kto chce. Ked zena nechce druhykrat tak to nebude fungovat. A ked chcu obaja a muz ma problem tak sa na to velmi sustredi a nieje to ono. Ale co som pocul od roznych zien tak ked oni chcu viackrat tak vedia ako zahrat na muzovych miestach a erekcia sa dostavi.

Oznámiť tento príspevok moderátorovi |

Old Post 11-04-2004 20:58
drobi nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa drobi Kliknite sem a pošlite užívateľovi drobi súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa drobi Pridať užívateľa drobi medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
:Untouchables:
Verný člen

Príspevkov: 475

mne sa to tiež nestáva...možno tak po 3 - 4 to už nie je také pevné, ako by malo byť. Mňa by skôr zaujmalo, čo na predĺženie sexu...myslím, aby som dlhšie vydržal a robil si svoju prácu normálne. To sa asin eda, čo?

Old Post 11-04-2004 22:04
:Untouchables: nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa :Untouchables: Kliknite sem a pošlite užívateľovi :Untouchables: súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa :Untouchables: Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa :Untouchables: Pridať užívateľa :Untouchables: medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Pitiu 64
Člen

Príspevkov: 131

Skor by som ...

Skor by som povedal, neponahlat sa!
Pocuj, Linx,
dokazem sa milovat so zenou v kuse aj tri hodiny, a mam ho stale hore. Nie je to nic nenormalne ani vynimocne.
Nevsimaj si posmesky inych ani hlupe napady s krbovymi zapalkami, jedine co dosiahnes bude zadreta trieska a zapal mocovej trubice.
Cele caro nespociva v tom, aby si sa tyral. Uz nasi predkovia, a pise sa aj v samotnej KAMASUTRE, doporucovali ako antikoncepciu aj prerusovanu suloz. A toto je ten navod, ktory Ti doporucujem zasa ja. Isto, nepojde Ti to hned na prvy pokus. Mozno sprvu vydrzis iba o pat minut viac a pritom to ani len nepostrehnes. Ale casom, tak po tyzdni, sam uvidis ze to ma vela do seba. nemozno Ti dat presny navod lebo Tvoje pocity pri sexe ja nemozem vnimat, ale skus to najprv prerusovanim suloze. Casom zistis kedy ti telo vylucuje primarnu tekutinu a kedy zacina Tvoj orgazmus so samotnym vylucovanim sekundarnej tekutiny ktorej sa hovori spermie alebo muzske semeno. To je zaklad uspechu. Potom svojou volou sa snaz predlzovat dobu vylucovania primarnej tekutiny a oddialit erekciu semena. da sa to, uvidis. Vies, chlapi si neuvedomuju ako cely cyklus prebieha. Chlapi si v nevedomosti myslia, ze odbavenim svojho vlastneho ja je vsetko vporiadku a zene sa vobec neprisposobuju. Dolezite je, aby si sa co najviac venoval zene a spolu s nou vnimal a prezival rozkos.
Ten pravy orgazmus ma totiz u zeny prebehnut skor nez pride u Teba k vyronu semena. Preto sa necudujem Tvojej partnerke ze nie je ukojena a v sexe nenachadza pozitok ani zmusel zivota.
A posmeskarov si nevsimaj.
Masturbacia u muza a zeny je sposob, ako obohatit sex a zvysit sexualnu tuzbu. Je to intymna zalezitost a preto sa tejto temy mnohi ludia boja, strania, hambia a vysmievaju. Nevedia pritom, o co prichadzaju !
Pocas styku so zenou je potrebne najprv zenu dotykmi vzrusit. Nepchaj jej vtaka hned dnu. Vzruseniu aj u Teba nechaj volny priebeh. Bozkavaj ju nielen na ustach a prsiach, ale aj na prirodzeni. Dotykaj sa jej prirodzenia aj prstami, nehambi sa toho ! Hladaj katzvany bod: "G." ten je v miestach kde vyustuje mocovy vyvod u zeny az ku posvovemu vchodu. Aj do posvy kludne vojdi prstami. Pekne pomalicky a citlivo, jemne a nezne. Uvidis, ze je to super a ze to zabera. Vzrusenie u zeny spozorujes zakratko a pocitis aj na prstoch, az zacne vlhnut a vyulucovat z posvy aj mocovej trubice vlhkost a neskor aj mazlavu tekutinu.
Az potom vloz penis do nej. Pekne pomalicky a jemnucko. Vsun ho najprv kusok, vysun ku okraju vchodu, potom hlbsie a hlbsie. Ak ucitis pociatky Tvojho orgazmu nehyb penisom, iba ho maj dnu. Ak je to priliz silne, vysun ho von a opat pokracuj prstami, a az pnutie u Teba pomynie vsun ho zasa dnu. Hlad ju po celom tele, a nechaj aj zenu nech sa ta dotyka. Musi to byt suhra oboch tiel, ziaden spech, pomale vzrusive pohyby a chvenie.
To je spravna suloz, a nie zajacie skoky do tmy !
Cauko, a uzi si to !

Old Post 13-04-2004 10:41
Pitiu 64 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Pitiu 64 Kliknite sem a pošlite užívateľovi Pitiu 64 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Pitiu 64 Pridať užívateľa Pitiu 64 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Nymfa
Octopusinka

Príspevkov: 4290

Pitiu 64

...mi ten tvoj navod na dlhy sex pripomina eroticke casti filmov alebo romany D. Steelovej...
...antikoncepcia - prerusovana suloz...

Old Post 20-04-2004 22:59
Nymfa nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Nymfa Kliknite sem a pošlite užívateľovi Nymfa súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Nymfa Pridať užívateľa Nymfa medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
MAAREEK1
Pokročilý

Príspevkov: 80

po prvé si treba dávať pozor na vyvrcholenie. trochu sa kontroluj a keď to na teba ide tak prestaň. trochu cviku a partnerka si to ani nevšimne. potom sú škrtiace krúžky ale nie je to bohvieako pohodlné. alebo som mal detskú veľkosť. a potom pomáha keď si zatlačíš medzi varlatami a konečníkom

Old Post 02-05-2004 04:39
MAAREEK1 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa MAAREEK1 Kliknite sem a pošlite užívateľovi MAAREEK1 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa MAAREEK1 Pridať užívateľa MAAREEK1 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Don Juan
Verný člen

Príspevkov: 435

Neviem ci som to uz nespominal, ale staci dostat poriadny krc do kakaca

Old Post 03-05-2004 19:45
Don Juan nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Don Juan Kliknite sem a pošlite užívateľovi Don Juan súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Don Juan Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Don Juan Pridať užívateľa Don Juan medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
PPA
Začiatočník

Príspevkov: 1

Zvysenie libida.

Ahojte.

Mozete doporucit nejaky kvalitny vyrobok na zvysenie libida?

Dik.

PPA

Old Post 01-02-2005 09:59
PPA nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa PPA Kliknite sem a pošlite užívateľovi PPA súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa PPA Pridať užívateľa PPA medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
frantisek
Guest

Príspevkov: 352

PPA

Jednoduche - zmenit objekt !

Old Post 01-02-2005 10:23
frantisek nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa frantisek Kliknite sem a pošlite užívateľovi frantisek súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa frantisek Pridať užívateľa frantisek medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
pondelok
Erotický člen

Príspevkov: 3789

Mne ho niekto znížte ...

Old Post 01-02-2005 10:48
pondelok nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa pondelok Kliknite sem a pošlite užívateľovi pondelok súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa pondelok Pridať užívateľa pondelok medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Tribiany
Začiatočník

Príspevkov: 8

PPA

Jednoznacne nieje nic lepsie ako cervene vinko, aspon pol flasky, minimalne. Aspon u mna, u kazdeho je to ine mnozstvo, ale nieje nic lepsie ako Cervene vino.

Old Post 01-02-2005 10:51
Tribiany nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Tribiany Kliknite sem a pošlite užívateľovi Tribiany súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Tribiany Pridať užívateľa Tribiany medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Khalif
Pokročilý

Príspevkov: 15

Skus saunu,relax,troska sport....

Old Post 01-02-2005 13:05
Khalif nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Khalif Kliknite sem a pošlite užívateľovi Khalif súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Khalif Pridať užívateľa Khalif medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Majster V
Seňor El kocúr

Príspevkov: 3879

Myslim si, ze sport pomoze xi

www.blackhorse.eu.sk

Old Post 01-02-2005 15:19
Majster V nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Majster V Kliknite sem a pošlite užívateľovi Majster V súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Majster V Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Majster V Pridať užívateľa Majster V medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Zazza
Zlatý člen

Príspevkov: 2825

suhlasim s frantiskom. asi je chyba v objekte

Old Post 03-02-2005 09:32
Zazza nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Zazza Kliknite sem a pošlite užívateľovi Zazza súkromnú správu. Navštívte stránku užívateľa Zazza Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Zazza Pridať užívateľa Zazza medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
India
Zlatý člen

Príspevkov: 2341

Myslim, ze je to sposobene antikoncepciou, ak ju uzivas.
Ja mam tiez podobny problem, aj ked nie trvaly, skor je to obcasne...
Poradit objektivne ti neviem, lebo mna to tiez trapi, a najlepsie vychodisko by bolo tie tabletky vysadit, lenze co potom?
Pre mna je to trosku dilema.

Old Post 03-02-2005 10:00
India nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa India Kliknite sem a pošlite užívateľovi India súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa India Pridať užívateľa India medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
caci
Pokročilý

Príspevkov: 48

india

tabletky vysad okamzite a daj si strelit sterlingovu "spiralu" nema vedlajsie ucinky a je asi taka ista ako tabletky.....Problem s libidom ma tazke emocionalne a psychosomaticke manifestacie

Old Post 03-02-2005 10:06
caci nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa caci Kliknite sem a pošlite užívateľovi caci súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa caci Pridať užívateľa caci medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
salmonela
Bad Ghost of Post

Príspevkov: 2749

pre niekoho tabletky HAK splnaju aj dalsie funkcie, takze sa to neda len tak lahko vysadit
tam ide zase o priority
"hluche" obdobia treba nejako prekonat - o tom je vztah

Old Post 03-02-2005 13:44
salmonela nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa salmonela Kliknite sem a pošlite užívateľovi salmonela súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa salmonela Pridať užívateľa salmonela medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
India
Zlatý člen

caci
este som nerodila, takze okrem HAK mi nic nevyhovuje, ak neratam kondomy, gely, cipky a bohvie co este.

salma

to ano, "hluche obdobia" ale trvaju par dni (keby to este boli hodiny, tak sa da), mam chut sa milovat, ibaze telo akoby nepatrilo mne. Trva dlhsie kym ho "nastartujeme". Najhorsie je, ze hlava chce, v podstate aj telo, ale nereaguje na vonkajsie podnety... niekedy mam z neho fakt nervy.

Old Post 03-02-2005 13:52
India nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa India Kliknite sem a pošlite užívateľovi India súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa India Pridať užívateľa India medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
coccinelle
Verný člen

Príspevkov: 283

mam ten isty problem a som si ista ze je to vdaka HAK. ked som vysadila, tak na par mesiacov to bolo genialne...stacilo aj par minut bozkavania a bola som ready.
takze prijimam kazdy rozumny navrh, co a ako... pokial nie hned vysadenie....

Old Post 03-02-2005 14:13
coccinelle nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa coccinelle Kliknite sem a pošlite užívateľovi coccinelle súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa coccinelle Pridať užívateľa coccinelle medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
broucinek
Člen

Príspevkov: 112

PPA
Ziaden vyrobok, citaj toto forum.Ja som prve tyzdne toho svojho nahanala do postielky kazdu chvilu.

Old Post 03-02-2005 20:31
broucinek nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa broucinek Kliknite sem a pošlite užívateľovi broucinek súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa broucinek Pridať užívateľa broucinek medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
smee
Pokročilý

Príspevkov: 95

PPA - neviem ci si muz alebo holka.. ale ak si muz, tak si zapamataj: co je legalne zohnatelne, byva neucinne.. taka polo-legalna zalezitost na zvysenie libida je uzivat testosteron..
ak mas nizke libido, je tu ista pravdepodobnost ze patris k ludom so znizenou tvorbou testosteronu.. holt smola

Old Post 03-02-2005 21:40
smee nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa smee Kliknite sem a pošlite užívateľovi smee súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa smee Pridať užívateľa smee medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
India
Zlatý člen

coccinele

fajn, tak cakajme dve
myslim, ze nic ine nam nepomoze, len zmenit znacku HAK, alebo ju uplne vysadit, co nam ani jednej nevyhovuje.

Nooo, vcera som si dala par piv a moje libido bolo dost velke, tak som to patricne vyuzila.
Lenze takymto sposobom to tiez riesit nechcem. Aby som pijavala min. kazdy druhy den.

Old Post 04-02-2005 07:22
anagamin
Zlatý člen

Príspevkov: 3158

PPA

Ahoj, nie co by sa mozno naslo, len treba vediet ci si chlap
abo zena.
Na kazdeho funguje nieco ine..

Old Post 06-02-2005 21:03
anagamin nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa anagamin Kliknite sem a pošlite užívateľovi anagamin súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa anagamin Pridať užívateľa anagamin medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
mielikki
Člen

Príspevkov: 156

India, Coccinele: s tou HAK je to vseliake, mali sme s priatelkou podobny problem, zmenila HAK z triquilaru na yadine a jedine co sa zmenilo je ze yadine je 3x drahsia

Old Post 07-02-2005 11:24
mielikki nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa mielikki Kliknite sem a pošlite užívateľovi mielikki súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa mielikki Pridať užívateľa mielikki medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
pulmar
Elitný člen

Príspevkov: 1223

v HAK to nebude. je to v hlave. moja mala HAK, pred par mesiacmi vysadila a nic sa nezmenilo ...
ja som jej kupil od, neviem, či je to reklama, a či sa to tu môže, ale ja napíšem, Hymalaye prípravok Vigor care pre ženy, a pkem toho, že som pustil 450 sk za 60 tabliet, ktoré mimochodom drahá neužíva, lebo sa jej po nich stračne nechutne grgá, sa nič nezmenilo. je to prípravok, potravinový doplnok, výťažok z bylín, podporujúci prekrvenie orgánov v panvovej a brušnej dutine. majú sa brať dve tablety denne ...

kurník šopa, ten sex je ale drahý, možnože by bolo lacnejšie zájsť do bordelu

Old Post 07-02-2005 12:28
pulmar nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa pulmar Kliknite sem a pošlite užívateľovi pulmar súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa pulmar Pridať užívateľa pulmar medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
India
Zlatý člen

pulmar
v HAK to nebude. je to v hlave

tak o tomto by sa diskutovat dalo.
Ja poznam svoje telo, aj svoje reakcie, a mozem ti povedat, ze nie som jedina, ktoru HAK zmenila, dost znamych ma problem so znizenim libida, odkedy berie HAK.

No ale tazko vysvetlovat niekomu, kto to nikdy neuzival a ani nikdy nebude.

Old Post 07-02-2005 13:08
coccinelle
Verný člen

to India

no ono je to mozno tak s tou HAK ako pisala mielikki. lebo ja som aj zmenila znacku z triquilaru na mercillon a vobec nic ... to ja len tolko ze som tiez dufala, ze snad zmenou HAK to bude lepsie.
no ono je to aj dost logicke. tvoj organizmus si mysli, ze si tehotna, tj. on splnil svoju reprodukcnu ulohu a tak uz nema tendenciu k pohlav. styku a teda mnozeniu.... uz len fiktivny plod asi vynosit...
mne este pomaha taka kratsia abstinencia a potom je to na prvy krat super...ale ak sa aj chceme v ten vecer milovat druhy krat,tak zas ten isty zacarovany kruh
ale vsetky nove navrhy a zlepsovaky prijimam......

Old Post 07-02-2005 14:48
coccinelle nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa coccinelle Kliknite sem a pošlite užívateľovi coccinelle súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa coccinelle Pridať užívateľa coccinelle medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
India
Zlatý člen

cocci

pretoze poznam svoj sexualny apettit, viem, ze ako som zacala brat tabletky, tak prisiel utlm.
Kazda zena na ne inak reaguje, ale napr. ked som sa o tom rozpravala so segrou, ktora je na intraku v CR, uziva Jeanine (novodoba HAK), a stretava sa s dlhorocnym priatelom raz za 2 tyzdne, tiez mi potvrdila, ze ma zmensene libido. Najrpv sa 2 tyzdne na neho tesi, ma chtice, a ked je s nim, tak ju chut prejde. Rozoberala som to velakrat s vela zenskymi a dost zien tymto trpi. Trosku to zasahuje aj do psychiky, a to je na prd.

Old Post 07-02-2005 15:10
anagamin
Zlatý člen

coccinelle

"ale ak sa aj chceme v ten vecer milovat druhy krat,"

ved nemusite mat hemungi z toho ze to nerobite 20x denne
ako kraliky

India

musim suhlasit, je vseobecne zname ze HAK v mnohych pripadoch
sposobuje znizenie libida..

Old Post 07-02-2005 17:16
anagamin nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa anagamin Kliknite sem a pošlite užívateľovi anagamin súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa anagamin Pridať užívateľa anagamin medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
Leo333
Pokročilý

Príspevkov: 50

Bacha na testosteron (zeny)

hnusne kazi plet a padaju z neho vlasy (potvrdene lekarkou).
Sport na cerstvom vzduchu pomaha. Lyzovanie. Plavanie. Cyklistika.

Old Post 08-02-2005 13:39
Leo333 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa Leo333 Kliknite sem a pošlite užívateľovi Leo333 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa Leo333 Pridať užívateľa Leo333 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
coccinelle
Verný člen

to anagamin

u nas je to druhe cislo nutnostou... prvy krat je na mna prilis rychlo a ak chcem dosiahnut vrchol aj ja, tak nutne vsetko musi trvat dlhsie...

Old Post 08-02-2005 13:59
India
Zlatý člen

Preco zeny v case menstruacie naberaju polievku do 5 - tich tanierov?
Lebooooo

Old Post 08-02-2005 14:10
caci
Pokročilý

žiarovka india

dost casto si na tejto teme, ale nejak sa tu neda pomoct, vies kde je pes zakopany ( v tabletkach) mas recept ako to liecit (vyhodit tabletky) a vies ako mas pokracovat ( bez tabletiek, a s inym alternativnym riesenim vid. len s prezervativom, s inym antikonc. prostiedkom alebo riziko ze otehonies....) tak uzivaj si v sexe a vyries to prosim ta co skor, lebo (aj sama priznavas to ide na psychu)

Old Post 08-02-2005 14:18
caci nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa caci Kliknite sem a pošlite užívateľovi caci súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa caci Pridať užívateľa caci medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
India
Zlatý člen

caci

no to je trochu problem.
Tabletky som zacala brat po jednom negativnom zazitku, a nejdem riskovat tehotenstvo.
Kondomy nemozem, mam alergiu na latex, alebo neviem aku latku, ktoru obsahuju.
No a ine moznosti? Kedze som nerodila, vnutromaternicove telieska nemozem, rozne cipky a pod kraviny nie su spolahlive, jedine v kombinacii s kondomom...
no a som zase tam, kde som nechcela byt.
Nic ine mi neostava, iba uzivat dalej, planovane tehotenstvo a potom nejaku Mirenu.
Dovtedy mozem len nadavat...

Old Post 08-02-2005 14:38
I am woman
Elitný člen

Príspevkov: 705

ja mám tiež ten problém...

...furt by som len rozprávala namiesto sexu
..A psychike to škodí....mojho frajera

Old Post 08-02-2005 14:44
I am woman nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa I am woman Kliknite sem a pošlite užívateľovi I am woman súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa I am woman Pridať užívateľa I am woman medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
India
Zlatý člen

I am woman

no ja v niektorych dnoch viac placem (nechcene) ako sa rozpravam. Moj priatel sa uz iba smeje na tom, lenze vychodisko nevidime.
Aspon mu raz puknu nervy, splodime dieta a bude po probleme.

Old Post 08-02-2005 14:46
I am woman
Elitný člen

Príspevkov: 705

Normálne začínam veriť že príroda nestvorila jedného muža pre jednu ženu...
Skoro každý pár prežíva napätie, že polovička nechce tak často...
...Keby sme nežili v tejto kultúre...dohodneme sa s druhou manželkou, či nemá ona chuť, a ked nie tak streťou....

...A aspom by sme si v tých dňoch rozumeli, pokecali, utešili jedna druhú
.....Snad by sa aspom jednej chcelo
Len či by zvládol keby sa chcelo všetkým naraz, alebo žiadnej

Old Post 08-02-2005 15:20
I am woman nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa I am woman Kliknite sem a pošlite užívateľovi I am woman súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa I am woman Pridať užívateľa I am woman medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
JAJAN
Začiatočník

Príspevkov: 6

PRESNE TO ISTE MAM STOU MOJOU RAZ TYZDENNE A DOST VRAJ SA JEJ NECHCE NEMA CHUT ZACALO TO ASI MESIAC CO ZACALA BRAT HAK TERAZ JEJ TO KONECNE DOKTOR ZMENIL NA NEJAKE SAMOZREJME DRAHSIE LIEKY

TAK SOM SA TESIL ALE AKO CITAM TAK NEMAM NA CO

Old Post 08-02-2005 15:24
JAJAN nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa JAJAN Kliknite sem a pošlite užívateľovi JAJAN súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa JAJAN Pridať užívateľa JAJAN medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
caci
Pokročilý

frajer india

co robis ked nie si na web/nete??? asi sa ti z tychto taranin dookola sex aj znechuti, alebo co je pozitivne ti prichuti

Old Post 08-02-2005 15:26
perinbaba
Zlatý člen

Príspevkov: 2400

dobrým afrodiziakom pre mňa je tak cca 2 poháre kvalitného červeného vínka a úspech je zaručený a nielen to, ale chce sa mi stále smiať a neviem prečo

Old Post 08-02-2005 15:49
perinbaba nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa perinbaba Kliknite sem a pošlite užívateľovi perinbaba súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa perinbaba Pridať užívateľa perinbaba medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
perinbaba
Zlatý člen

Príspevkov: 2400

už je tu podobná téma - afrodiziaká

Old Post 08-02-2005 15:56
perinbaba nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa perinbaba Kliknite sem a pošlite užívateľovi perinbaba súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa perinbaba Pridať užívateľa perinbaba medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
elfant
Guest

Príspevkov: 20811

Pripojena tema Zvysenie libida.

Old Post 08-02-2005 21:59
elfant nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa elfant Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa elfant Pridať užívateľa elfant medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
anagamin
Zlatý člen

mam v robote kolegu ktory uz ma nejake tie roky a tak vyskusal vselijake tie prasky a tabletky na povzbudenie libida, ktore sa daju bezne kupit v lekarni.
Hovoril ze s niektorymi mal dobre vysledky, ale ze ho z toho
na druhy den zvykla velmi bolievat hlava, tak to nechal..

Výklad koránu, K. H. Borovský (1821–1856)

Old Post 09-02-2005 19:15
APiR47
Elitný člen

Príspevkov: 1119

sak to je celkom jasné....zenam by som poradil daku hodne velku mastnu prepecenu a skrutenu klobasku, ci daky poriadne prezrety banan...
a muzom? muzom netreba, ti su nadrzani za kazdych okolnosti...

(boze to je des, preco su zeny take zlozite? ale je s nimi potom o to krajsie, suhlasite?)

Old Post 09-02-2005 22:36
APiR47 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa APiR47 Kliknite sem a pošlite užívateľovi APiR47 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa APiR47 Pridať užívateľa APiR47 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
APiR47
Elitný člen

Príspevkov: 1119

Hanbim sa,
blby for, ziadnej neprajem to co som napisal

Old Post 09-02-2005 22:39
APiR47 nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa APiR47 Kliknite sem a pošlite užívateľovi APiR47 súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa APiR47 Pridať užívateľa APiR47 medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
tanier
Člen

Príspevkov: 159

all

Ahoj Cassnovia a Cassanice

Precital som si asi 3/4strany ale nikde som nevidel opysanu konkretnu skusenost s konkretnym konvecnym afrodiziakom-(span.mus.) .

Tak sa pitam vsetkych "Ma tu niekto z vas konkretnu skusenost so Span. muskami alebo niecim podobnym co sa da kupit v Sexschope aleb v lekaarni?????

Nepoznate nieco co by spravilo s mojej frajerky nekontorovatelnu Sex masinku?

Old Post 12-02-2005 09:21
tanier nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa tanier Kliknite sem a pošlite užívateľovi tanier súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa tanier Pridať užívateľa tanier medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
elfant
Guest

to tanier

Za konkretne konvencne afrodiziakum je skor povazovane cierne korenie, zazvor, muskatovy orech, skorica, klinceky a ostatne koreniny. Spanielsky hmyz je skor nekonvencny v nasich zemepisnych sirkach.

Co sa tyka tej sexualnej masinky, mozno niekto z tvojho okolia by to dokazal ... spytaj sa frajerky ...

BTW Spanielske musky predavane v sexshopoch su casto falsovane a okrem toho je to rizikove afrodiziakum ... v lekarni sa nepredavali a ani nepredavaju .... aspon na Slovensku

Old Post 12-02-2005 11:16
elfant nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa elfant Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa elfant Pridať užívateľa elfant medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
elfant
Guest

Pripojena tema co na predlzenie sexu

Old Post 12-02-2005 11:17
elfant
Guest

Sexi chúťky (1.)

Je to až neuveriteľné, akým fenoménom sa počas vývoja ľudstva stalo jedlo. Jedlom sa (okrem iného) oslavuje narodenie človeka a jedlom sa utešuje smútiaca rodina po poslednej rozlúčke so zosnulým. Jedlo nechýba pri žiadnej radostnej, užitočnej a príjemnej záležitosti, sex nevynímajúc. Vidlička, nôž, lyžička či servis po babičke sú pre mnohých rovnako dôležitou súčasťou milostnej predohry ako podväzky, parfém a čerstvo umyté vlasy.

Jedlo a pôžitok

Pomerne zaránky sa zistilo, že jedlo nemusí byť len prostriedkom na posilnenie milencov pred alebo po milovaní. Rôznym ingredienciám sa začali pripisovať rôzne účinky. A tak po stáročia v medených kotloch so všakovakými bublajúcimi nápojmi lásky končili ingrediencie, ktoré si názov afrodiziakum vyslúžili skutočne neopodstatnene. Prirodzene, v tej záľahe rôznorodých jedlých i nejedlých drobností sa nájdu aj skutočné poklady. Vedci totiž zistili, že existujú látky, ktoré ovplyvňujú hypofýzu a hypotalamus, ktoré sú spoluzodpovedné za komunikáciu medzi mozgom a endokrinným systémom, kam patria aj pohlavné žľazy. Navyše, je známe, že pri hodovaní a chutnom jedle v organizme dochádza k vylučovaniu endorfínov, čo evokuje pocity šťastia a dobrej nálady. A to sú tie základné atribúty pre plnokrvný :-) sex.

Bohyňa a jej dary

Zrod ingrediencií, ktoré sa začali užívať pri príprave nápojov a pokrmov lásky, bájoslovie prisúdilo Afrodite (Venuši). Po nej dostala táto skupina mimoriadnych látok aj svoj názov – afrodiziaká. Začiatok ontogenézy krásnej bohyne sa popisuje viac-menej podobne, pramene sa zhodujú na verzii, že povstala z peny a morské vlny ju vyniesli na brehy ostrova Cyprus. Dodnes toto miesto navštevujú stovky milencov, ale aj tých, ktorí po láske zatiaľ len márne túžia. Hovorí sa, že kto sa pri tzv. Afroditinej skale okúpe, opeknie. A šťastlivec, ktorý na kamenistej pláži nájde kamienok v tvare srdca, už onedlho spozná svoju celoživotnú lásku. Ďalšou tunajšou atrakciou, okrem bufetu a obchodíku so suvenírmi, je strom lásky. Celý sa stráca pod záplavou útržkov látok, papierikov, vizitiek, ale aj dámskych podväzkov či nohavičiek. Strom vraj prinesie šťastie tomu, kto na jeho konáre zaviaže alebo pripevní niečo, čo má na (pri) sebe.

Toľko mágia. V nasledujúcich (i v tých ďalších) riadkoch sa viac-menej vyhneme rôznym čarám, ako je nosenie jablka v podpaží, prevlačovanie chlebového cesta (sťaby kontrabandu) v rozkroku či obradom s votívnymi predmetmi. Radšej sa na chvíľu zastavím pri afrodiziakách, ktorých prednosti spočívajú skôr v účinkoch ako v lahodnej chuti.

Od teórie k praxi

Hádam najznámejším nekulinárskym afrodiziakom sú španielske mušky. Keď som bol malý, myslel som si, že sú to tie drobné znamienka krásy (mušky), ktoré zdobili tváre koketných dám na dvore Ľudovíta XIV. Až po rokoch som zo svojej detskej naivity precitol. Pod španielskymi muškami sa myslí zľudovelý názov chrobáka, kovovozeleného pľuzgiernika lekárskeho (Lytta vesicatoria). Tento dvojcentimetrový tvor žije aj u nás a živí sa najmä lístím jaseňov. Vyskytuje sa vo väčších skupinách, takže ”stádočko” už z diaľky na seba upozorňuje intenzívnym pižmovým zápachom.

Pred použitím sa pľuzgierniky vysušia a rozdrvia. Na celom chrobákovi je najzaujímavejší kantaridín. Tento jed tvorí základ chýrneho afrodiziaka, ktoré vyvoláva búrlivú (hoci často bolestivú) erekciu. Nesprávne dávkovanie môže spôsobiť zápaly slizníc, pričom nadmerné množstvo spôsobuje smrť. O tejto skutočnosti sa presvedčil taktiež experimentátor a priekopník osobitých praktík milovania, markíz de Sade. Španielskymi muškami nechtiac otrávil dve svoje asistentky - prostitútky.

Najväčší rozmach, čo sa uplatňovania týka, dosiahol kantaridín v stredoveku. Bol súčasťou rôznych drobných afrodiziakálnych lakôt ako pastilles galantes, pastilles a la Richelieu, Diabiolini di napoli či love powder. Už samotné názvy nenechávajú nikoho na pochybách, na čo prípravky slúžili. Ich používanie sa stalo módnou záležitosťoz napriek rôznym a častým prípadom úmrtí erekciechtivých pacientov.

Johimbovník vzpružujúci (Pausinystalia yohimbe) je strom. Dorastá do úctyhodnej výšky 20 m a jeho domovom sú pralesy západnej Afriky. Odvar z kôry johimbovníka je súčasťou svadobných mystérií niektorých kmeňov. Staré zvyky kážu užiť elixír 10-15 dní po svadbe, čím sa obrad stáva akýmsi božským spečatením svadby.

Vedecky aj prakticky potvrdenými účinným zložkami rastliny sú yohimbín, yohimbilén a ajmalín. Yohimbín stimuluje hypotalamus, zvyšuje libido, predlžuje erekciu, zosilňuje orgazmus, zvyšuje ejakuláciu a dokonca lieči mužskú impotenciu (čo viac si možno želať). Pri vyších dávkach pôsobí aj ako mierny halucinogén.

Z radu nekulinárskych afrodiziák spomeňme ešte feromóny, chemické látky, ktoré produkuje ľudské telo pri pozitívnom i negatívnom strese. Minimálne tridsať druhov vzájomne sa dopĺňajúcich pachov pochádza najmä z chlpových a vlasových vačkov a z potných žliaz. Nejeden fiškus rozvíja svoje teórie o vzájomnom zoznamovaní sa s opačným pohlavím na základe priťahovania a odpudzovania sa jedincov s rôznou či podobnou vôňou tela. Tou vôňou, ktorú sa snažíme zo seba odstrániť každodenným mydlením, drhnutím, sprchovaním, kúpaním, prípadne ju prekrývame prenikavými parfumami, ktoré vlastne pracne odstránené feromóny nahrádzajú.

Pred záverom tejto časti chcem ešte povedať, že aj dnes sa pri používaní rôznych afrodiziák mnohí riadia heslom: Čo baba chcela, to sa babe zdalo. Veď inak by sa nemohlo stať, že napr. prelomovú modrú tabletku pod obchodným názvom Viagra pomerne veľa rozhľadených a inteligentných ľudí ešte stále neoblomne považuje za afrodiziakum.

Napriek úvodu, ktorý avizoval, že reč bude výhradne o jedle a jeho afrodiziakálnych účinkoch, som sa k jednotlivým chodom neprepracoval. Nabudúce.

http://offzine.gratex.sk/article.asp?art=3513

Old Post 12-02-2005 11:41
elfant
Guest

Sexi chúťky (2.)

Predchádzajúci diel končil narážkou na predsudky a tradície, ktoré si milovaniachtiví upravujú podľa svojho. Do podobnej situácie sa dostal aj vitamín E. Vo všeobecnosti sa považuje za určitý druh afrodiziaka a zároveň za zázračný prostriedok na zvýšenie sexuálneho apetítu i výkonu. Základom potuteľnej šuškandy a dobre mienených rád, čo sa nocí (či dní) lásky týka, je dezinterpretácia istého vedeckého pokusu. V rámci neho sa potkanom po istý čas servírovala strava ochudobnená o vitamín E, následkom čoho sa prestali rozmnožovať a pravdepodobne aj úplne stratili záujem o druhé pohlavie. Akonáhle im bola odopieraná živina podaná, cyklus plodenia nadobudol svoju obvyklú frekvenciu. Na celej situácii je najzaujímavejšie, že ľudia sa tak rýchlo a bez okolkov dokázali stotožniť s potkanmi. Nuž, zviera - nezviera, keď ide o pôžitok...

A teraz už skutočne prejdime k jedlu v úlohe afrodiziaka. Pridŕžajúc sa historických či beletristických análov možno tvrdiť, že jednou z najužívanejších surovín pri príprave pokrmov pre rozkošníkov je mäso. Surové, polokrvavé i dobre prepečené. Je na vás, či uprednostníte na dva prsty hrubý steak alebo tenulinký plátok hovädzieho, ktorý dokážu úplne majstrovsky spracovať Japonci. Ani pre kuchárov začiatočníkov nebude problémom vyrobiť biftek tatársky, čiže kus mletého jemného hovädzieho mäsa s príslušnými ingredienciami. Balíčky s touto krvavou lahôdkou ešte v minulosti ponúkal každý lepšie zásobený bufet, neskôr polotovary zrušili kvôli obavám zo zavlečenia parazitov do tiel konzumentov.

Účinok mäsa sa zdvojnásobuje, keď pri jeho príprave medzi ingrediencie zaradíte niektoré dary mora. Lahodné sú napríklad ustrice. Príprava je jednoduchá; hrubšie rezy z panenskej sviečkovej sa narežú tak, aby vytvorili "kapsu". Do nej sa vložia ustrice (bez lastúr :-), otvor sa zopne ihlicou, potom sa to celé osolí, jemne okorení a potrie tenkou vrstvičkou kvalitného olivového oleja. Keď počasie dovolí, mäso možno opekať v záhrade na grile, ale podobne poslúži i teflónová panvica. Minútky servírujeme so surovou zeleninou, ktorej živiny telu dodajú síl a podporia vitalitu.

Operence

Jeseň je ešte ďaleko, ale milovníci kačacích alebo husacích hodov si môžu svojou pochúťkou spestriť jedálny lístok už teraz. Keďže v láske je dovolené všetko, trošku tej masti na brade či predlaktí snáď nenaruší slávnostný ráz intímnej chvíle. V prípade, že sa predsa len obávate fiaska, narafičte celú hostinu v štýle barokových opulentných hodokvasov a do jedla sa bez okolkov zaborte rukami. Napokon, jedlo treba vychutnávať všetkými zmyslami, hmat nevynímajúc. Atmosféru môže dotvárať váza s pompéznou kyticou, misa plná ovocia, ťažké poháre, na oplachovanie prstov nádobka s vodou, v ktorej plávajú ružové lupene.

Kačica ako symbol bola veľmi populárnym motívom najmä v helenistickom období. Zo spôsobu, akým ju znázorňovali, možno vytušiť isté erotické dusno. Inak tomu bolo v niektorých oblastiach Číny, kde pomenovanie tohto operenca stotožňovali s neslušným výrazom, ktorým sa označoval penis ako aj homosexuál. Taktiež kačacie vajcia si vyslúžili mierne pofidérnu povesť: povrávalo sa, že sa ocitajú výlučne na stole prostopašníkov a zhýralcov. Úplne opačne vnímajú východoázijci mandarínske kačičky. Keďže tieto operence žijú v usporiadanom zväzku, stali sa atribútom manželského šťastia. Porcelánové figúrky k sebe sa túliaceho kačacieho páru tvorili súčasť darov pre mladomanželov, kačacími motívmi sa zdobili prikrývky na manželskom lôžku i tkanina tvoriaca baldachín nad posteľou.

Čo sa týka gurmánskych zážitkov, spôsobov prípravy kačaciny je neúrekom. Mimoriadny účinok možno dosiahnuť spojením tohto mäsa a ďalšieho afrodiziaka – čokolády – v spoločnom, pomerne zvrhlom recepte:

Jednotlivé časti operenca najskôr prudko opečieme na olivovom oleji spolu s mrkvou a cibuľou. Potom pridáme za pohárik suchého bieleho vína, soľ a čierne korenie a všetko pekne spolu podusíme. Na záver sa kačica vyberie z hrnca a do vývaru sa primieša kúsok horkej čokolády, čím vznikne omáčka, ktorou na tanieri popolievame mäso. Ako prílohu servírujeme čerstvý zeleninový šalát a chrumkavú bagetu. Všetko dôkladne zapíjame dobrým burgundským.

Ďalším kandidátom na hlavné menu v rámci romantického rendez-vous je kohút. Na úlohu afrodizujúceho mäsa ho predurčuje samotné jeho správanie: je ochotný kedykoľvek započať párenie. Okrem toho, vďaka bojovnosti pri strážení revíru a svojho háremu sa celkom pochopiteľne stal výrazne mužským symbolom. To však neznamená, že by sa jeho mäso a iné jedlé časti mali podávať iba pánom. Dôkazom je Katarína Medicejská, ktorá priam zbožňovala kohútie hrebienky. Veľmi osožným kúskom sú aj kohútie semenníky. Vraj dokážu zerotizovať aj toho najzarytejšieho puritána.

Pri výbere mäsa na prípravu intímneho pokrmu treba byť ostražitý, aby sa kohútie mäso či krv nepoplietli s mäsom a krvou zo sliepky. Inak namiesto očakávaného prebudenia zmyslov dôjde k útlmu a ochladeniu rozohnenej fantázie a sexuálnych chúťok.

Do tretice spomeňme ešte jedného predstaviteľa vtáčej ríše. Je ním holub. Povzbudzujúcim účinkom jeho mäsa verili najmä Rimania. Ako symbol vernosti bol pravdepodobne využívaný tiež v rámci ďalších magických úkonov. Drobné holubäcie (ale aj prepeličie) vajíčka je najlepšie variť namäkko a pred podávaním zmiešať s troškou čierneho korenia, bylinkovou soľou a pažítkou. Hodia sa najmä ako raňajky po búrlivej a vyčerpávajúcej noci. Polievka z mäsa sa podáva v rekonvalescencii, takže o posilnení a stimulácii nemôže byť pochýb. Tento (afro)pohľad mierne ruší viera dobových lekárov, ktorí hlásali, že holub nemá žiadnu žlč, a tak je, ako tvor obzvlášť mierumilovný, vhodný na prípravu rôznych liečivých produktov.

rohatí a divina

Opakom krotkého holuba je cap. Ako symbol neviazanej žiadostivosti sa v stredovekých bestiároch hodnotí ako chlipné, klavé a páreniachtivé zviera. Tomuto faktu dáva za pravdu skutočnosť, že si podobu tohoto tvora prisvojilo pomerne mnoho frivolných bôžikov a bytostí, ktoré majú do činenia s pôžitkom, radosťou zo života, hýrením, ale aj so zneuctením. Obzvlášť hodnotná ako afrodiziakum je capia krv: vraj je taká horúca, že rozpúšťa i samotné diamanty.

Krv sa cení tiež u býka. Varenou krvou sa pred zápasom (ale aj po ňom) posilňujú najmä plamenní toreádori. Symbolickou náhradou býčej krvi v našich končinách môže byť napr. silný mok z maďarských viníc, ktorý sa predáva pod obchodnou značkou Bikavér (býčia krv). Skúste podávať k vyprážaným alebo inak upraveným býčím žľazám.

Poľovačky a ich obete. Už samotnú postriežku, lov a zabíjanie mnoho mužov (ale aj žien, napokon, vo vyšších kruhoch sa to patrí) stavia na úroveň milostnej predohry. Ľudia už dávnejšie verili, že spolu s mäsom divoko žijúcich zvierat sa do tela prenesie ich sila. Z tohto dôvodu sa jedným z prenasledovaných stal aj diviak. Už len z jeho pomenovania sála neskrotnosť, agresivita a divokosť. Toto vytrvalé zviera dokáže za jednu noc prejsť až 40 km, pričom sa cez lesy valí hlava-nehlava v pokluse a nezastaví sa pred žiadnou prekážkou. Ideál, nie?

Diviačie mäso sa pred samotnou prípravou, podobne ako ostatná divina, marinuje. V súvislosti s afrodiziakálnymi účinkami je na tento účel priam dokonalé použiť červené víno.

Spomedzi všetkých lovených spomeňme ešte zajaca. Je známy svojou potenciou, hoci rýchlosť, akou vykonáva pohlavný akt, by sa dala považovať za nepriaznivú okolnosť. Verme však, že neprechádza do jeho mäsa. V rámci antických bájí sa zajac často vyskytuje tam, kde Afrodita a bucľatí kupidovia. Znalci dobrého jedla a kulinári ušiaka považujú za kráľa medzi afrodiziakmi, vhodného najmä na roztúženie citovo chladných žien.

Ryby

Mnohé staré náboženstvá spájajú symbol rýb s plodnosťou prírody a bohyňami lásky. Na druhej strane sa hovorí, že tento chladnokrvný živočích nepodlieha ohňu náruživosti, a preto je vhodný najmä ako sakrálne jedlo i obeta.

Old Post 12-02-2005 11:44
elfant
Guest

Podľa poznatkov v oblasti modernej výživy možno ryby vrelo odporúčať: obsahujú veľa živín. Veď práve obyvatelia južných oblastí, kde základ jedálneho lístka tvorí morská fauna, sú vitálni, temperamentní, náruživí a dožívajú sa požehnaného veku. Ani James Bond by nebol tým neprekonateľným a šarmantným agentom, keby neholdoval mäsu z jesetera. Na rybacej polievke si pochutnávala Venuša, vyčerpaná divokými ľúbostnými hrami s bohom vojny Marsom a údené plátky lososa posilňovali neúnavného dobyvateľa ženských sŕdc Casanovu. Spomedzi ostatných morských potvor sú ideálne rôzne upravené kraby, langusty, mäkkýše (slávky, srdcovky), krevety alebo varený homár, zapíjaný chablisom. Okrem toho, že pokrmy z týchto živočíchov sú chutné, navyše lahodia oku a dodajú slávnostnému menu punc výnimočnosti a exkluzivity. V jednom z románov známej francúzskej prozaičky Colette sa tiež spomína pikantne korenené račie mäso, ku ktorému si milenci dopriali hojnosť šumivého muškátového vína. Ideálnymi raňajkami po svadobnej noci sú tenké okrušteky bagety, ktoré sa natrú maslom, obložia kaviárom, prípadne posypú lupeňmi orchideí či ruží. Úvod večerného menu môže tvoriť polievka z korytnačieho mäsa. Toto dlhoveké zviera sa právom považuje za symbol plodnosti a vitality. Za vhodný darček a talizman pre milovanú osobu sa v minulosti pokladali korytnačie oči vsadené do zlata; chránili vraj pred uhranutím.

Opomenúť by sme nemali ani surové rybie mäso. Tradičné japonské suši si zachováva rad vitamínov a živín, ktoré veľmi priaznivo ovplyvňujú sexuálny výkon (aj keď podľa Woodyho Allena, svetoznámeho neurotika, toto jedlo nemá právo na existenciu).

Pred samotným nákupom a prípravou jedla bude vhodné, keď presondujete, či vaša milovaná polovička náhodou netrpí alergiou na ryby alebo iné morské živočíchy. Inak sa ľúbostné hrkútanie môže poľahky zvrhnúť na pobehovanie po pohotovosti. Pri samotnom výbere taktiež uprednostnite druhy, ktoré majú menej kostí (napr. lososa, mäso z úhora s mimoriadne erotizujúcimi účinkami, chutné filety z morského jazyka).

http://offzine.gratex.sk/article.asp?art=3587

Old Post 12-02-2005 11:45
Vytvoriť novú tému    Pridať príspevok k tejto téme
Stránky (8): « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »   Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Poslať túto tému e-mailom

Skok na iné témy:

Nastaviť POST.SK ako HomePage | Pridať medzi obľúbené | Reklama
©2003 Petit Press, a.s.