Post Fórum - Nahradne diely
POST.SK Fórum Hľadať POST.SK Fórum Archív 2002 - 2007  
POST.SK Fórum Post Fórum > Auto-Moto > Prvá pomoc > Nahradne diely
  Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Autor
Téma    Prida? príspevok k tejto téme
anagamin
Elitný člen

Príspevkov: 674

nahradne diely

Stala sa taka vec, ze som oskrel na Passate take tie cierne plasty co su na dverach z vonkajsej strany
a potreboval by som ich vymenit co by som si chcel urobit sam, ale vobec netusim kde sa da take nieco objednat, googlil som, ale asi zle, lebo ziadnu predajnu v BA som velmi nenasiel, poradte mi ako postupovat.
Dakujem

Oznámiť tento príspevok moderátorovi | IP adresa: zaznamenaná

Old Post 02-03-2008 08:32
anagamin nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa anagamin Kliknite sem a pošlite užívateľovi anagamin súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa anagamin Pridať užívateľa anagamin medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
luky
Verný člen

Príspevkov: 339

Vsetko na VW som zatial nasiel na nemeckom ebayi-http://www.ebaymotors.de

Old Post 02-03-2008 09:07
luky nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa luky Kliknite sem a pošlite užívateľovi luky súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa luky Pridať užívateľa luky medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
warwick
Začiatočník

Príspevkov: 25

pozri na www.aci.sk
ak to co hladas najdes, chod na kopciansku 20 v Ba, predajna Autoprima

Old Post 02-03-2008 10:43
warwick nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa warwick Kliknite sem a pošlite užívateľovi warwick súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa warwick Pridať užívateľa warwick medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
jurek
Začiatočník

Príspevkov: 31

Nahradne diely

zdravim,

vie mi niekto poradit, kde sa daju najlacnejsie zohnat nahradne diely?

p.s. francúzske auto

Old Post 12-06-2008 10:26
jurek nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa jurek Kliknite sem a pošlite užívateľovi jurek súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa jurek Pridať užívateľa jurek medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
sahara
Púštny vietor

Príspevkov: 1677

ak chces nejake kvalitnejsie znacky dielov, tak predajne Elit. ked Ti na tom nezalezi, tak pouzivane z Polska.

Marcus: "Čo je to?"
Kyle: "Dvojdňový kojot...... lepší než trojdňový kojot..."

Dead man joking.

Old Post 12-06-2008 10:48
sahara nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa sahara Kliknite sem a pošlite užívateľovi sahara súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa sahara Pridať užívateľa sahara medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
erikfrog
Člen

Príspevkov: 158

Nazdar Jurek

No co ze ti to treba na to Clio?
ND kupis nie len od Autokelly ci Elit-u su aj rozne sukromne predajne kde sa dostanes niekedy aj na lepsiu cenu. ALebo ak mas zmluvy ako napriklad ja

Old Post 12-06-2008 12:45
erikfrog nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa erikfrog Kliknite sem a pošlite užívateľovi erikfrog súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa erikfrog Pridať užívateľa erikfrog medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
jurek
Začiatočník

Príspevkov: 31

dikes,

extra pozdravujem erikfroga.
clio si pýta nové spojovacie tyče a bodli by aj kotúče.
zmluvy nemám, a vedomosť o obchodoch, kde by mi urobili dobrú cenu tiež nie.

Máš nejakú help pre mna?

Old Post 12-06-2008 14:19
jurek nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa jurek Kliknite sem a pošlite užívateľovi jurek súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa jurek Pridať užívateľa jurek medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
erikfrog
Člen

No

najlepsie by ti bolo najst nejaky mensi seriozny sukromny autoservis lebo hoci by si to sam aj vymenil tak ci tak sa rozhodi geometria a treba ju nastavit. Navyse pokial nemas poriadne naradie tak to tiez nema vyznam robit.
elit a aj autokelly su v podstate dobre, skus aj vo svojom meste navstivit nejakych predajcov ND a popytaj sa na ceny a nezabudni na to ze ak dojdes do nejakeho servisu s vlastnymi dielmi tak ta zkasnu na robote.
Ja to robim tiez lebo ked objednavam veci ja zakaznik dostane o nieco lepsiu cenu ako je pultovka zaroven mne ostane rozdiel na cene a zoberiem potom menej za robotu....
A tiez si obehni servisy a uvidis aku cenu ti ponuknu.
Toto co potrebujes je bezny servis takze nejake zasadne rozdiely v cene by nemali byt.

Old Post 12-06-2008 14:53
erikfrog nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa erikfrog Kliknite sem a pošlite užívateľovi erikfrog súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa erikfrog Pridať užívateľa erikfrog medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
airbone
Člen

Príspevkov: 228

jednoznacne ebay.de - velmi lacne nove nahradne diely.
To co kupis od nasich slovenskych predajcov je to iste, akurat 2,5x predrazene.

Old Post 12-06-2008 16:44
airbone nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa airbone Kliknite sem a pošlite užívateľovi airbone súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa airbone Pridať užívateľa airbone medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
co-pilot
Začiatočník

Príspevkov: 38

to jurek

zhodou okolnosti kotuce mam na clio 97

Old Post 12-06-2008 20:04
co-pilot nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa co-pilot Kliknite sem a pošlite užívateľovi co-pilot súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa co-pilot Pridať užívateľa co-pilot medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
erikfrog
Člen

Airborne

To je v pohode, ale ved ide o material za nejakych 2000 korun takze ci to ma v tomto pripade zmysel.

Old Post 13-06-2008 08:09
airbone
Člen

Príspevkov: 228

no jo to je pravda. Svagor teraz objednaval zadne kotuce aj s oblozenim na e39 a vyslo to z ebay na 65eur vratane postovneho, tu by to stalo okolo 5litrov, takze viac ako polovicu usetril.
Ale je pravdou, ze oplati sa skor objednav viac veci, firmy to posielaju vacsinou za pausalne postovne, ktore je furt rovnake bez ohladu na pocet objednanych veci. Aspon ja osobne objednavam odtial a v buducnosti aj mienim , nedam sa natiahnut od nejakych pochybnych slovenskych obchodnikov, ktori si na mne zarobia viac ako polovicu ceny vyrobku.

Old Post 16-06-2008 08:28
airbone nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa airbone Kliknite sem a pošlite užívateľovi airbone súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa airbone Pridať užívateľa airbone medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
erikfrog
Člen

Airborne

No zial musim s tebou len suhlasit.

Old Post 16-06-2008 08:31
maross
Člen

Príspevkov: 197

Airbone, vedel by si mi poradiť ako nakúpiť z ebay.de, približný princíp síce viem, ale doviesť to do úspešného konca to netuším. Už pol roka zháňam originál rádio na mazdu premacy, na ebay tam je, má aj dobrú cenu len ako sa k nemu dostať?

Old Post 14-07-2008 13:25
maross nie je prihlásený(á) Kliknutím sem si môžete pozrieť profil užívateľa maross Kliknite sem a pošlite užívateľovi maross súkromnú správu. Vyhľadať viac príspevkov od užívateľa maross Pridať užívateľa maross medzi kamarátov Editovanie/Vymazanie príspevku
   Pridať príspevok k tejto téme
  Predchádzajúca téma   Nasledujúca téma
Poslať túto tému e-mailom

Skok na iné témy: